bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фахівець відділу комунікацій

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію «Фахівця відділу комунікацій (копірайтер)».

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр бере участь у розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Наша мета – це поширення інформації та підвищення обізнаності населення про профілактику захворювань та різні фактори ризика для здоров’я, сприяння побудові відповідального ставлення до свого здоров’я всіх українців.

Основні обов’язки:

 1. Взаємодія зі структурними підрозділами установи з метою збору інформації для підготовки публікацій, пошук інформприводів.
 2. Підготовка та розміщення пресрелізів, статей, інформаційних повідомлень.
 3. Створення публікацій з промоції здоров’я для подальшого просування в соціальних мережах.
 4. Участь у публічних заходах з метою подальшого їх висвітлення.
 5. Моніторинг медіа та соцмереж, робота із зауваженнями.
 6. Участь у формуванні контент-плану, плануванні та реалізації інформкампаній.

Вимоги:

 • Освіта вища (філологія, реклама, журналістика, видавнича справа та редагування);
 • Навички рерайтинга статей, прес-релізів, інтерв’ю.
 • Високий рівень писемної грамотності.
 • Досвід роботи від 3-х років.
 • Знання основ рекламного тексту.

Особисті якості:

 • уважність до деталей, високий рівень відповідальності;
 • креативність, комунікабельність та ініціативність;
 • бажання вчитися та самостійно оволодівати новими знаннями;
 • відсутність звички палити буде перевагою.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. У темі листа, будь ласка, зазначте: «119 – 2020 Фахівця відділу комунікацій (копірайтер)»

Термін подання документів – до 14 липня 2020 року, реєстрація документів 
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

 

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. У темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «119 – 2020 Фахівця відділу комунікацій (копірайтер)»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.