bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Юрисконсульт

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір Юрисконсульта.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії».

Назва позиції: Юрисконсульт

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

 1. Юридичний супровід діяльності Центру.
 2. Написання проектів локальних документів.
 3. Надання юридичних консультацій та роз’яснень з правових питань, усних та письмових довідок та висновків щодо застосування законодавства України.
 4. Здійснення аналізу досліджень у сфері державної політики розвитку системи громадського здоров’я.
 5. Розробка, аналіз та супровід договорів, підготовка супровідних документів.  
 6. Контроль за виконанням договорів контрагентами, забезпечення документального оформлення виконання, надання відповідних консультацій та роз’яснень щодо дій у випадку невиконання та/або неналежного виконання контрагентами своїх зобов’язань за договорами, ведення претензійно-позовної роботи з даного напрямку.
 7. Складання заяв, запитів, відповідей на звернення, запити, листи громадян, органів державної влади, міжнародних організацій, господарювання підприємств та установ всіх форм власності.
 8. Моніторинг та аналіз змін законодавства України, надання відповідних консультацій та підготовка відповідної звітності.

Вимоги до професійної компетентності:

 • Вища юридична освіта (спеціаліст, магістр).
 • Досвід роботи від 5-х років.
 • Поглибленні знання у галузі господарського, цивільного та адміністративного права та процесу, знання законодавства в сфері охорони здоров’я, обігу лікарських засобів.
 • Досвід договірної роботи.
 • Вільне володіння українською мовою, англійською - на рівні не нижче Pre-Intermediate.
 • Наявність свідоцтва про право на зайняття  адвокатською діяльністю (буде перевагою).

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «221 – 2019  Юрисконсульт».

Термін подання документів – до 06 вересня 2019 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «221 – 2019 Юрисконсульт».
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.