Тренер з проектного менеджменту

БО «БФ «Карітас Сєвєродонецьк», при підтримці МБФ «Карітас України»,  в рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованості та самоорганізації громади станиці Сєвєродонецьк», оголошує конкурс на надання тренерських послуг за темою «Проектний менеджмент».

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії».

Головна мета тренінгу - навчання учасників тренінгу підготовці проектних пропозицій, спрямованих на ефективне вирішення проблем громади.

Дата проведення: 7, 8 серпня 2019 р.

Кількість учасників: 25 осіб.

Технічне завдання для тренера/тренерки:


Навчити учасників визначати проблеми в громаді, шукати ідеї соціальних проектів для вирішення проблем в громаді, формувати мету, завдання, методи та графік реалізації проекту, особливості формування бюджетів проектів, структура проектних пропозицій, специфіка роботи з донорами.

Для участі в тендері необхідно подати:


- Повне резюме;

- Список рекомендацій з контактами (не менше двох);

- Орієнтовний план тренінгу;

- Бажаний рівень оплати своїх послуг: підготовка до тренінгу, проведення тренінгу.

Організація забезпечує тренера гонораром, харчуванням.

Кандидати та кандидатки можуть подати необхідні документи до 1 серпня 2019 року на електронну адресу: nebesskaya0033@gmail.com.

Контактна особа: Небеська Олена, +38 050 592 75 89.

 

Контакти

  • Кандидати та кандидатки можуть подати необхідні документи до 1 серпня 2019 року на електронну адресу: nebesskaya0033@gmail.com. Контактна особа: Небеська Олена
  • +38 050 592 75 89.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.