bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсний відбір тренерів у Донецькій та Луганській областях для роботи із молоддю

Фонд «Професійний розвиток Харкова» оголошує конкурсний відбір тренерів у Донецькій та Луганській областях для роботи із молоддю 14-21 років у проекті Upshift Україна, що впроваджується у партнерстві із ЮНІСЕФ та здійснюється за фінансової підтримки уряду Японії та Європейського Союзу.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Проект «UPSHIFT Україна: Надання підліткам навичок, що дозволять їм діяти як агенти соціальних змін» є частиною глобального інноваційного проекту ЮНІСЕФ “UPSHIFT” і впроваджується в Україні другий рік поспіль. Мета проекту – формування підприємницьких навичок у підлітків та молоді як агентів соціальних змін, та надання можливостей для реалізації власних проектів із соціального підприємництва у командах із менторською підтримкою протягом перших трьох місяців впровадження.

Чекаємо на активних та креативних тренерів, які мають бажання працювати з молоддю. Досвід тренерської роботи не є обв'язковим.

 Подробиці та реєстраційна форма за посиланням: 
https://forms.gle/PFqwm8tbnY9ycFtH6

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.