Конкурс на проведення дводенної сесії стратегічного планування

Конкурс на проведення дводенної сесії стратегічного планування та розробку стратегії розвитку Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст».

Від постачальника послуг очікується:

 • проведення консультацій та ознайомлення з діяльністю організації до проведення стратегічної сесії (плани, досягнення, ресурсні можливості тощо);
 • фасилітація та модерації процесу стратегічного планування команди (визначення стратегічних та оперативних цілей, основних напрямків, аналіз спроможності та реалістичності запланованого, визначення цільових аудиторій та методів досягнення цілей);
 • консультаційний та експертний супровід команди  при подальшому  формуванні Стратегії розвитку Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» (оформлення напрацьованого в єдиний документ); 
 • погодження програми сесії та її гнучкість згідно очікувань та потреб Асоціації і тренера.

Стратегія повинна бути спрямована на збільшення кількісно та якісно складу Асоціації, покращення взаємодії між членами організації, залучення більшої кількості партнерів, а також вдосконалення та/чи розширення пріоритетних напрямків роботи тощо. Після проведення сесії в разі необхідності можливе проведення телефонних експертних консультацій до завершення кінцевого варіанту документу Стратегії розвитку Асоціації.

 Стратегічну сесію планується провести на початку квітня 2019 р.

Кінцевий термін подачі готового документу (Стратегії) – 30.04.2019 р.

Орієнтовна кількість учасників – 25-30 осіб.

Критерії відбору постачальника послуг:

 • багаторічний досвід надання подібних послуг;
 • надані високі оцінки результатів роботи в рекомендаціях (від 3-х рекомендаційних листів, або 3 контактних номерів телефонів осіб, які можуть рекомендувати даного тренера/експерта).

Заявки приймаються до  17 березня 2019 р. (включно).

Запрошуємо претендентів надіслати на електронну адресу: tender@egap.in.ua наступні документи (з поміткою в темі листа «Стратегічна сесія»):

 1. Резюме тренера/ів.
 2. Програма.
 3. Досвід роботи.
 4. Рекомендаційні листи/або контакти осіб, які можуть порекомендувати тренера.
 5. Цінова пропозиція надання послуги (суму необхідно вказувати в гривнях).
 6. Контакти.

Контактна особа:  Анна Шавиро,  виконавчий директор Асоціації відкритих міст тел. 095 344 08 20, oc.association2015@gmail.com.

Довідка: Асоціація відкритих міст є добровільним неприбутковим об’єднанням органів місцевого самоврядування, що створене з метою задоволення потреб органів самоврядування у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, обміну досвідом з українськими та закордонними партнерами у сфері розвитку електронного урядування та електронної демократії, а також для розвитку інтерактивних платформ та електронних інструментів. Діяльність Асоціації поширюється на всю територію України.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.