Відбір регіонального координатора Києва та Київської області з адвокації та моніторингу

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» оголошує конкурсний відбір регіонального координатора Києва та Київської області з адвокації та моніторингу якості послуг з ВІЛ, ТБ, ВГС в пенітенціарній системі.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Заради життя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується організацією РАТН у консорціумі з ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» та ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері».

Мета проекту: Зменшення темпів поширення ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту C (ВГС) шляхом виявлення, догляду та лікування людей, що живуть з ВІЛ, ТБ, хіміорезистентним ТБ (ХР ТБ) та ВГС, які знаходяться у слідчих ізоляторах, місцях позбавлення волі та в органах пробації України. 

Завдання проекту:

 1. Розширити існуючий комплексний пакет послуг з виявлення ВІЛ, ТБ, ХР ТБ та ВГС, догляду та лікування людей, що належать до груп ризику та живуть з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ та ВГС у слідчих ізоляторах і місцях ув’язнення, та забезпечити надання послуг після звільнення.
 2. Зміцнити кадровий потенціал медичних і соціальних працівників МЮ з надання комплексного пакету послуг з ВІЛ, ТБ та ВГС.
 3. Вдосконалити існуючі та розробити нові нормативно-правові документи та керівництва, що базуються на доказовій базі для МЮ та МОЗ щодо розширення комплексних програм з ВІЛ, ТБ та ВГС для засуджених, ув’язнених та колишніх в’язнів, і забезпечити включення комплексного пакету послуг до національної стратегії та бюджету.

Географія проекту: робота проводиться в 12 регіонах України:

 • Одеська, Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Київська, Чернігівська, Черкаська та Кіровоградська області;
 • м. Київ;
 • підконтрольні Уряду України території Донецької області.

Термін надання послуг регіональним координатором Києва та Київської області в рамках проекту «Заради життя»: березень– вересень 2019 р. з подальшим подовженням контракту за умови отримання фінансування на наступний період та ефективної роботи регіонального координатора, яка передбачає виконання поставлених завдань та досягнення запланованих результатів.

Загальні вимоги до координатора:

 • Відданість справі боротьби зі СНІДом, ТБ, гепатитом С та мотивація до роботи.
 • Досвід роботи в галузі ВІЛ/СНІД, ТБ, ВГС щонайменше 5 років.
 • Досвід роботи із державними установами, закладами охорони здоров‘я та громадськими організаціями.
 • Досвід роботи в пенітенціарній сфері.
 • Досвід участі в моніторингових візитах з метою оцінки якості послуг, які надаються НУО.
 • Досвід реалізації профілактичних проектів в установах виконання покарань та проектів з супроводу ув’язнених. 
 • Досвід реалізації адвокаційних кампаній.

Орієнтовне технічне завдання для регіонального координатора можна знайти в Додатку 1 до даного оголошення.

Регіональний координатор надає послуги протягом зазначеного вище терміну за договором цивільно-правового характеру або договором про надання послуг з фізичною особою-підприємцем. Оплата буде здійснюватися за наданий об’єм послуг та залежатиме від результатів роботи. В разі неналежного виконання обов’язків регіональним  координатором Коаліція лишає за собою право дострокового припинення співпраці з ним та найму іншої особи на конкурсній основі.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу vinogradova@hiv.org.ua. У темі листа необхідно зазначити: «Регіональний координатор Києва та Київської області».

Останній термін подання заявок: 22 лютого 2019 р. 12.00

Організатори конкурсу лишають за собою право провести телефонне інтерв’ю з претендентами на посаду регіонального координатора Києва та Київської області. Про дату та час співбесіди буде повідомлено не пізніше 18.00 25 лютого 2019 року.

Інформація про результати конкурсного відбору буде надіслана претендентам на зазначену у резюме електрону адресу не пізніше 18.00 1 березня 2019 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до Виноградової Олени, координатора проекту Заради життя ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за електронною адресою vinogradova@hiv.org.ua або по телефону 067 693 46 22.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.