bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення конкурсу на надання консультаційних послуг

Запрошення організацій до подання зацікавлень (консультаційні послуги) «Виготовлення відеоролику: Уряд Німеччини допомагає Україні створювати житло для переселенців». 

Грант №: 2014 675 39 / 2015 671 06 (KfW)

Замовник: Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)

Договір № CQ-C-0000596-KFW

Уряд України отримав грант від уряду ФРН (який адмініструє KfW Банк Розвитку) для впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ-V), який безпосередньо реалізує Український фонд соціальних інвестицій. Метою проекту є відновлення житлових будівель для ВПО (передусім гуртожитки) та об’єктів соціальної інфраструктури, такі як, заклади медичного обслуговування, виховання та навчання дітей у населених пунктах, де поселились ВПО, а також, соціальних закладів для вразливих груп населення, переміщених із окупованих та небезпечних районів.

 УФСІ має використати частину коштів проекту для оплати послуг з створення сценарію та виготовлення відеоролику щодо результатів проекту для трансляції на телебаченні та розміщенні в соціальних мережах.

Виконавець повинен організувати та провести заходи, що зазначені в Технічному завданні, яке є додатком до даного запрошення/оголошення.

УФСІ запрошує організації відповідного напрямку діяльності висловити свою зацікавленість щодо надання зазначених послуг. Зацікавлені організації повинні надати інформацію, яка підтверджує, що вони є кваліфікованими для надання зазначених в технічному завданні послуг. Для участі у конкурсі юридичні або фізичні особи – підприємці можуть подавати спільні (об’єднані) заявки.

Організації (юридичні або фізичні особи – підприємці), які бажають взяти участь у відборі повинні відповідати наступним кваліфікаційним критеріям та надати відповідні підтверджуючі документи:

- мати досвід проведення інформаційно-просвітницьких кампаній в сфері соціальної реклами не менше 5 років; 

- мати досвід розробки відео роликів соціального спрямування (надати не менше 3-х відео роликів, виготовлених організацією;

- мати досвід співпраці з міжнародними організаціями;

- мати рекомендації від авторитетних міжнародних фондів та організацій.

Відбір організації здійснюється відповідно до Керівництва Світового Банку: «Відбір та контрактування консультантів позичальниками Світового Банку», січень 2011р. Процедура: відбір на підставі кваліфікації консультантів.

Оціночна вартість послуг – до 320 972,00 грн. Фінансова та технічна пропозиція буде вимагатись тільки від найкваліфікованішого учасника.

Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 09:30 до 17:30 у будні дні за нижчезазначеною адресою.

Листи зацікавлення та документи, що підтверджуються відповідність вищенаведеним кваліфікаційним вимогам мають бути надіслані (бажано електронною поштою, факсом, поштою, або надані особисто/кур’єром) до 11:00 15 листопада 2018 року на адресу: УФСІ, 04071 м. Київ, вул. Лук’янівська, 77 (3-й поверх), до уваги Нестеренко І.В., спеціаліста з питань закупівель ЦО УФСІ, тeл: (044) 230-25-36; факс: (044) 485-28-04; е-mail: i.nesterenko@usif.org.ua, копія на office@usif.org.ua.

 

Контакти

  • Нестеренко Ігор
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.