Фінансовий спеціаліст з регіонального розвитку

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір Фінансового спеціаліста з регіонального розвитку Центрів громадського здоров’я Глобального Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Дедлайн - 15 серпня 2018 р.

 Більше вакансій у розділі Вакансії.

Назва позиції: Фінансовий спеціаліст з регіонального розвитку

Рівень зайнятості: 100%

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

 • Забезпечення відповідного рівня ведення обліку всіх грантових операцій, пов’язаних з діяльністю  ЦГЗ для належної звітності перед Глобальним фондом.
 • Забезпечення процесу надання технічної підтримки з фінансових та організаційних питань з боку ЦГЗ для його реципієнтів.
 • Забезпечення фінансового контролю за діяльністю реципієнтів ЦГЗ, як то:

     -    перевірка фінансової звітності реципієнтів та контроль цільового використання коштів;

            -   аналіз виконання бюджетів та причин відхилень від запланованих показників;

            -   збір поточних потреб реципієнтів та аналіз прогнозів на достовірність;

            -   фінансовий  супровід цільового випуску коштів.

 • Співпраця з зовнішніми аудиторами, які відібрані ЦГЗ для проведення перевірок реципієнтів, аналіз їх висновків щодо якості та достовірності фінансової звітності таких реципієнтів.
 • Співпраця з місцевим агентом, призначеним  Глобальним  фондом для проведення перевірок реципієнтів, аналіз висновків місцевого агента щодо якості та достовірності фінансової звітності таких реципієнтів.
 • Надання програмному персоналу ЦГЗ фахових консультацій та рекомендацій з питань, що пов’язані з фінансовим супроводом грантів та впровадження ефективних програмних заходів.
 • Надання менеджеру  із субгрантингу та фінансовому менеджеру зведеної фінансової інформації відносно діяльності реципієнтів у форматі, необхідному для складання поточної фінансової звітності для Глобального Фонду.
 • Нагляд за дотриманням персоналу реципієнтів процедур проведення закупівель за кошти Гранту Глобального Фонду.
 • Взаємодія з юридичним відділом та бухгалтерією ЦГЗ для впровадження донорських обмежень та забезпечення їх реципієнтами.
 • Контроль з управління активами, що придбані реципієнтами за кошти Гранту, збір загальної аналітичної інформації по активам відповідно до запиту Глобального Фонду.
 • Забезпечення процесу розробки, впровадження, виконання, удосконалення та контролю політик та процедур щодо діяльності реципієнтів відповідно до вимог чинного законодавства та Глобального Фонду.
 • Проведення моніторингових візитів в регіони з метою проведення перевірки фінансових первинних документів, що підтверджують цільове використання коштів.

  Вимоги до професійної компетентності:

 • Вища освіта (фінансова, економічна).
 • Досвід роботи за фахом від 3-х років.
 • Відмінний рівень роботи з MS Excel.
 • Знання нормативно-правової бази з питань регулювання фінансово-господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку.
 • Досвід роботи в проектах міжнародної технічної допомоги в сфері ВІЛ/СНІДу, в тому числі за підтримки Глобального фонду є перевагою.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «118-2018 Фінансовий спеціаліст з регіонального розвитку».

Термін подання документів – до 15 серпня 2018 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Контакти

 •  vacancies@phc.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.