bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ЕВС волонтер у Болгарію

Проект «Європа без агресії та насильства» має на меті допомогти дітям та молодим людям зрозуміти суть агресії, ушкодження та наслідки агресивної поведінки, як захистити себе від різних форм насильства і які переваги життя без насильства. 

Приймаюча організація “Жага життя” це неурядова організація з багаторічним досвідом роботи з молоддю. Організація успішно завершила десятки проектів з різною тематичною спрямованістю. Завдяки своїй роботі команда, яка складається з фахівців у різних сферах неформального навчання, допомагала сотням молодих людей.

Основна частина роботи над проектом “Європа без агресії та насильства” включатиме відвідування місцевих шкіл, де за допомогою методів неформальної освіти волонтери допоможуть учням отримати іншу точку зору на навколишній світ, не тільки пов’язану з їх життям у Болгарії, але і як громадянами Європейського Союзу. Волонтери також будуть працювати з групами молодих людей з уразливих груп, щоб допомогти їм краще реалізувати себе, як окремих осіб, так і членів європейського суспільства.

У волонтера буде багато можливостей для покращення своїх професійних навичок та достатньо місця для особистих ініціатив із сильною підтримкою наставників та координаторів. План роботи буде підготовлено разом, за участю волонтера та команди. Дуже важливо, щоб кожен насолоджувався своєю роботою, щоб це робилося із задоволенням та старанністю.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на англійській мові  centerukraine@gmail.comз поміткою “ЄВС у Болгарії ”

Є питання? Вам потрібна консультація? - пишіть на адресу centerukraine@gmail.com

 

Контакти

  • centerukraine@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.