bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення стратегічного планування екологічної НУО (Полтава)

Команда Громадської екологічної організації «Еколтава» (м. Полтава) планує провести чергову сесію стратегічного планування для формування стратегічного плану на найблищі 3 роки. Хочемо виділити на цей процес  - 3-4 дні роботи групи. Дедлайн - 26 червня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії 

Організація вже проходила етап самооцінки та планування організаційного розвитку. На черзі - стратегія діяльності за трьома основними напрямками “Еколтави” - просвітництво у темах раціонального поводження з відходами, енергоефективність у громадах та відновлювана енергетика в Україні. 

Мета сесії  - короткий аналіз поточної ситуації (згідно минулого плану роботи) та місце організації серед ЦА, напрацювання базису для майбутньої стратегії діяльності організації на 3 роки. Формування стратегії. 

Очікується від кандидата: 

 - консультації та ознайомлення з діяльністю організації до проведення стратегічної сесії (плани, досягнення, ресурсні можливості ГО, досвід) 

 - фасилітація та модерації процесу стратегічного планування команди ( визначення основних цілей по напрямках, аналіз спроможності та реалістичності напланованого, визначення аудиторій та методів досягнення цілей) 

 - консультаційний та експертний супровід команди  при подальшому  формуванні Стратегії організації (оформлення напрацьованого в єдиний базис, корегування)  

 - погодження програми та її гнучкість згідно очікувань і потреб організації і тренера 

Щиро запрошуємо брати участь у тендері та надсилати свої пропозиції на пошту office@ekoltava.org до 26 червня 2018 року. 

Приймаємо: 

 - резюме кандидата 

 - опис досвіду та рекомендації 

 - пропонована програма сесії 

У вартість послуги вже входить проїзд тренера до місця проведення сесії, а також вечеря. 

Організація оплачує додатково проживання тренера під час всіх днів стратегічного планування, обіди та всі необхідні матеріали для комфортної роботи. 

 Вимоги до виконавців

  • Підтверджений досвід фасилітації та модерації стратегічних планувань команди 
  • участь у роботі громадських об’єднань України (бажано) 
  • обізнаність у специфіці роботи екологічних неурядових організацій (бажано) 
  • інноваційний та креативний підхід до роботи 
  • наявність документів ФОП III групи з відповідними кведами послуг ( консультаційні послуги).

Контакти

  • Маргарита Мостова
  • менеджерка з комунікацій +380 99 92 99 794
  • ГО «Еколтава»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.