Програма стажування для регіональних журналістів у Німеччині

MDF організовує програму спільно із Відкритим каналом у Магдебурзі (Offener Kanal Magdeburg) стажування для регіональних журналістів з України. Дедлайн - 15 червня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії 

Детальніше про специфіку відкритого каналу можна прочитати за тут
 
Що я там робитиму?
 
Стажер або стажерка будуть виконувати обов’язки штатного журналіста каналу, тобто висвітлювати події у місті. Крім цього, за 2 місяці стажування потрібно зняти щонайменше 2 документальних історії, на яких спеціалізується канал. Приклади можна проглянути тут: http://www.ok-magdeburg.de/.
Коли потрібно їхати?
Виліт із України запланований на 1 липня. Стажування у Магдебурзі триватиме 2 місяці – до кінця серпня.
 
Що забезпечить MDF?
 
Ми виплачуємо усім стажерам стипендію у розмірі 980 євро на місяць. А також – купуємо квитки на літак в обидві сторони.

Що потрібно від мене?
 
Головна вимога – мати біометричний паспорт, який дозволить виїхати за кордон щонайменше на два місяці. Підрахуйте свої поїздки та перевірте, чи за останніх півроку ви не перебували у зоні Шенгену більше, ніж місяць.
Не менш важливо добре знати англійську, адже вона буде головною мовою спілкування та написання матеріалів під час роботи на каналі. Бажано також хоча б на розмовному рівні володіти німецькою. Не усі в Магдебурзі зможуть порозумітися з вами англійською.
Крім цього, за вами оплата медичного страхування. Це питання можна вирішити уже перед самою поїздкою.
 
Який досвід  потрібен?
Головне – мати цікаві ідеї для зйомок і бажання розвиватися. Працівники каналу не вимагають спеціальних навичок телевізійника. Підійде бекграунд у будь-якій сфері журналістики, а також медійна освіта за плечима. Усього, чого не вистачатиме, ви навчитеся уже під час стажування. Програма створена спеціально для регіональних журналістів. Київські не можуть брати участі у відборі.
Як податися на програму?
Для цього кидайте листа із темою «Німецька програма стажувань» на пошту mdfoundation2014@gmail.com. У відповідь надійде лист з анкетою. Заявки приймаємо до 15 червня. Ми повідомимо вас про результати відбору через кілька днів після дедлайну.
 
Проект “Програма стажування для регіональних журналістів у Німеччині”, реалізується Media Development Foundation та Offener Kanal Magdeburg за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

  • mdfoundation2014@gmail.com
  • Media Development Foundation
  •  http://www.ok-magdeburg.de/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.