Кращі вакансії для активних громадян

Ми підготували добірку найбільш цікавих вакансій для читачів порталу ГУРТ. Не зволікайте та долучіться до команд провідних громадських організацій України. Рухайтеся вперед та успішно впроваджуйте зміни у суспільстві.

Український культурний фонд оголошує конкурс експертів

Український культурний фонд розпочав пошук експертів для проведення конкурсного відбору проектів у 2018 році. Даним конкурсом передбачається набір від 40 до 60 експертів в рамках експертних рад. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Національний експерт з електронного правосуддя (e-justice)

Обов’язки: зв'язок з бенефіціарами відповідного компоненту; підтримка довгострокових ключових фахівців у роботі; надання підтримки бенефіціарам у створенні регуляторних рамок. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Експерт з питань фінансової політики України в УНЦПД

Обов’язки: проведення аналізу механізму виділення коштів з державного та місцевих бюджетів України для фінансової підтримки інститутів громадянського суспільства, громадських організацій ветеранів, громадських організацій осіб з інвалідністю; написання проектів листів, роз’яснень та інших документів для роз’яснення обов’язку запровадження конкурсних підходів, пояснення процедур проведення та компонентів конкурсу тощо. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Фахівець відділу моніторингу й оцінки у БО «Мережа»

Обов’язки: участь у розробці, впровадженні та підтримці системи програмного моніторингу Мережі та її виконавчих партнерів. Участь у розробці та вдосконаленні звітної та статистичної документації з моніторингу та оцінки. Розробка показників успішності виконання проектної діяльності (індикаторів) для виконавчих партнерів Мережі та для діяльності, яку Мережа виконує напряму. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Набір експертів з оцінювання грантових заявок та моніторингу проектів

Обов’язки: незалежний, фаховий та неупереджений конкурсний відбір проектів. Моніторинг та оцінювання проектів, профінансованих програмою. Завдання будуть розподілятися Британською Радою між експертами відповідно до потреб програми. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Аналітики-копірайтери в проекті ЄС

Обов’язки: розгляд Планів впровадження Угоди про асоціацію, цілей політики та пріоритетів профільних міністерств; пошук інформації для довідкових служб для створення контенту, що базується на профільних запитах від бізнесу та державних установ. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Фахівці з комунікації реформ в проекті ЄС

Обов’язки: підготовка медіа запрошень та прес-релізів. Допомога в організації громадських заходів. Ведення облікових записів соціальних мереж. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Спеціаліст з моніторингу ProZorro.Продажі

Обов’язки: вивчення та аналіз вимог нормативних документів для проведення електронних аукціонів у системі ProZorro.Продажі; щоденний контроль дотримання цих вимог при проведенні електронних аукціонів у системі; допомога з написанням текстів аналітичних звітів. Дедлайн - 14 травня 2018 року. 

Асистентка-перекладачка / асистент-перекладач

Обов’язки: асистувати керівництву Центру у виконанні їхніх робочих завдань; допомагати іншим членам команди у виконанні їхніх робочих завдань; організовувати робочі внутрішні та зовнішні заходи Центру. Дедлайн – 15 травня 2018 року.

Стипендія для початківців у дата-журналістиці

«Тексти» запрошують взяти участь у конкурсі на стажування. В кінці травня буде обрано 1 інтерна, який працюватиме та навчатиметься у редакції впродовж 3 місяців. Дедлайн - 15 травня 2018 року. 

Експерти для оцінки проектів освітніх, культурних і медійних обмінів

Обов’язки: оцінювання проектів, поданих на конкурси освітніх, культурних, медійних обмінів між закладами Львівської і Луганської областей у 2018 році. Дедлайн - 15 травня 2018 року.

Корпоративний фандрайзер у ГО «СОС Дитячі містечка»

Обов’язки: створення та розвиток довгострокових партнерських відносин з корпоративними донорами; нетворкінг, позиціонування бренду ГО «SOS Дитячі містечка», рекрутування нових партнерів; власний моніторинг продуктивності, оцінка ринку та аналіз фактичних результатів та діяльності конкурентів. Дедлайн - 15 травня 2018 року.

Консультант/ бухгалтер з перевірки звітності

Міжнародна благодійна організація «Східноєвропейське і Центральноазійське об'єднання людей, які живуть з ВІЛ» оголошує про проведення конкурсу з вибору консультанта / бухгалтера по перевірці звітності. Дедлайн - 15 травня 2018 року. 

EUACI шукає HR-екперта для НАЗК

Антикорупційна ініціатива ЕС в Україні (www.euaci.eu) запрошує до співпраці спеціаліста з оцінки HR-потреб для Національного агенства з питань запобігання корупції. Дедлайн - 15 травня 2018 року.

Виконавчий асистент у БО «Надія і житло для дітей»

Обов’язки: координувати та контролювати щоденні операції. Контролювати досягнення цілей. Готувати звіти та презентації PowerPoint, створення електронних таблиць та діаграм, підтримка баз даних, аналіз та структурування інформації. Обмінюватися листуванням з Головним офісом. Дедлайн – 16 травня 2018 року.

Менеджер освітніх проектів в «Центр демократії та верховенства права»

Обов’язки: участь у плануванні діяльності та організаційному супроводженні освітніх проектів; участь в організації заходів у рамках освітніх проектів (тренінгів, семінарів та інших публічних подій); комунікація з учасниками та партнерами освітніх проектів, PR-відділом в межах діяльності за проектом. Дедлайн – 16 травня 2018 року.

Фінансовий та адміністративний асистент для UNDP in Ukraine

Обов’язки: огляд донорських фінансових звітів та прогнозів; забезпечення щоденної підтримки фінансового менеджменту та фінансових операцій програми відповідно до правил та положень ПРООН та відповідних Стандартних процедур (СОП); моніторинг результатів доставки на щомісячній основі, використання бюджету, огляд фінансових звітів про винятки. Дедлайн – 16 травня 2018 року.

Програмний менеджер Секретаріату ГО «Українська асоціація представниць правоохоронних органів»

Обов’язки: звітування та тісна співпраця з Головою УАППО, членами Правління та Директором, з метою виконання місії та цілей організації. Сприяння розробці проекту стратегічного плану УАППО для забезпечення виконання місії та цілей. Забезпечення поточного та перспективного планування, організації та контролю за їхнім виконанням із подальшим звітуванням Директору та Правлінню. Дедлайн – 16 травня 2018 року.

Aсистент/асистентка PR-менеджерки з функціями SMM-підтримки

Обов’язки: розвивати сторінки організації в соціальних мережах: складати контент-плани, писати тексти, підбирати візуальний контент та ставити цілі у вигляді збільшення кількості підписників та підняття охватів; працювати зі ЗМІ: організовувати та проводити інтерв’ю, запрошувати журналістів на заходи тощо; вести робочу переписку та комунікацію. Дедлайн – 16 травня 2018 року.

Аналітик у сфері місцевих фінансів в «Асоціацію міст України» 

Обов’язки: виявлення, вивчення та систематизація проблем у сфері місцевих фінансів, що потребують вдосконалення нормативного регулювання; вивчення та аналіз можливого впливу на стан місцевого самоврядування проектів законодавства, що стосуються місцевих бюджетів, підготовка відповідних аналітичних матеріалів; розробка (актуалізація) Стратегії розвитку та законодавчої карти реформ сфери місцевих фінансів. Дедлайн – 17 травня 2018 року.

Експерт з правових питань в Асоціацію міст України

Обов’язки: забезпечення виконання та оновлення Стратегії АМУ з розвитку відповідної сфери, законодавчої карти та паспорту сфери. Виявлення, вивчення та систематизація проблем органів місцевого самоврядування, що потребують вдосконалення нормативного регулювання. Вивчення та аналіз можливого впливу на стан місцевого самоврядування проектів правових актів, підготовка відповідних аналітичних матеріалів. Дедлайн – 17 травня 2018 року.

Менеджер з комунікацій для проекту USAID/ENGAGE (Київ)

Обов’язки: виконувати завдання комунікації та комунікаційні плани; випускати щотижневий інформаційний бюлетень англійською та українською мовами; рекламувати діяльність ENGAGE через соціальні мережі. Дедлайн – 17 травня 2018 року.

Постачальник послуг з питань розкриття фінансових та фіскальних даних в енергетичному секторі

Обов’язки: Надання експертизи, відповідальність за напрям аналізу та розкриття фінансових та фіскальних даних у енергетичному секторі. Розробка та реалізація детального плану доступу до ключової фінансової інформації та даних  енергетичного ринку України. Написання запитів на компанії та органи державної влади. Комунікація з іншими експертами та журналістами в рамках проекту. Дедлайн – 17 травня 2018 року.

Експерт з митних питань для реформи Державної фіскальної служби України

Обов’язки: Концепція реформування ДФС (митний блок): забезпечувати підтримку у розробці законодавства та координацію при затвердженні КМУ, ведення переговорів з зацікавленими сторонами та роз’яснювати запропонований підхід. Митна експертиза існуючого законодавства, міжнародних конвенцій та кращих практик, необхідні для виконання Плану дій щодо митної реформи. Участь у розробці нового Митного кодексу у відповідності до норм Європейського митного кодексу, як того вимагає Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Дедлайн – 18 травня 2018 року.

Аналітик для роботи над проектом моніторингу системи ProZorro

Обов’язки: проведення аналізу публічних закупівель за допомогою наявних інструментів; написання текстів аналітичних звітів; інтеграція та чистка даних, які отримані із різних джерел. Дедлайн – 18 травня 2018 року.

Менеджер міжнародних проектів (Київ)

Обов’язки: самостійна організаційна робота. Менеджмент проектів та роботи в НУО. Співпраця з міжнародними донорськими організаціями. Фандрайзинг. Дедлайн – 18 травня 2018 року.

Експерт/ка з адвокації для ГО «Донбас СОС»

Обов’язки: реалізація адвокаційної стратегії Організації в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донбасу; розробка та впровадження адвокаційних кампаній; взаємодія з органами державної влади. Дедлайн – 18 травня 2018 року.

Юрист в громадську о‎рганізацію Донбас СОС

Обов’язки: консультування через Гарячу лінію Організації з правових питань, які стосуються ВПО, цивільних осіб, постраждалих від війни; консультування через он-лайн приймальню Організації з правових питань, які стосуються ВПО, цивільних осіб, постраждалих від війни; попередній правовий аналіз звернень для подальшої роботи в рамках напрямку та Організації. Дедлайн – 18 травня 2018 року.

Тренер по STATA SE (Київ)

Обов’язки: проведення вступного навчання з користування програмним забезпеченням STATA SE. Дедлайн - 18 травня 2018 року.

Академічний керівник Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями

Обов’язки: забезпечення високої академічної якості та цілісності Магістерської програми з управління неприбутковими організаціями та формування стратегії її розвитку; розвиток та вдосконалення програми відповідно до потреб неприбуткового сектору та вимог МОН; формування викладацького складу, координування процесу оцінювання викладачів та їх розвитку. Дедлайн - 20 травня 2018 року.

Координатор навчальних програм (Київ)

Обов’язки: бути офіційним представником LvBS у Київському центрі УКУ. Проводити набір на навчальні програми Школи. Брати участь у зарахуванні на навчання. Дедлайн - 20 травня 2018 року.

Координатор програми MSс in Technology Management у Львівській бізнес-школі (Львів)

Обов’язки: комунікація з учасниками програми. Робота з викладачами програми. Наповнення віртуальної навчальної платформи (CMS) та CRM. Дедлайн - 20 травня 2018 року.

Помічник головного бухгалтера у ЦЕДЕМ

Обов’язки: проведення звірок взаєморозрахунків із контрагентами; контроль коректності оформлення первинних документів; обробка, внесення та проведення документів у бухгалтерській програмі; ведення та збереження фінансових документів. Дедлайн - 20 травня 2018 року.

Інформаційний менеджер в Асоціацію УМДПЛ (Київ)

Обов’язки: наповнення сайту та Фейсбук-сторінки організації; комунікація з аудиторією організації в соціальних мережах; оновлення і впровадження комунікаційної стратегії організації та медіа-плану, контроль за їх виконанням. Дедлайн - 21 травня 2018 року. 

Фахівець з моніторингу та оцінки у БО «100 відсотків життя» (Київ)

Обов’язки: на постійній основі відповідає за своєчасне та якісне заповнення первинної документації персоналом проекту; несе відповідальність за щоквартальне зведення програмної звітності у відповідні документи: описову частину та таблицю індикаторів задля затвердження координатором проекту; контролює виконання індикаторів проекту. Дедлайн - 21 травня 2018 року. 

IFES шукає асистента-дослідника (Київ)

Обов’язки: збір даних для дослідження з онлайнових та літературних джерел; письмовий аналіз зібраних даних; проведення внутрішніх брифінгів щодо зібраних дослідницьких даних. Дедлайн - 21 травня 2018 року. 

Вакансія проектного асистента (Львів)

Обов’язки: допомога проектному менеджеру при імплементації проектів; організація роботи з членами та волонтерами організації; інформаційне наповнення соціальних мереж та формування розсилок. Дедлайн - 21 травня 2018 року. 

Директор з інновацій і розвитку

Обов’язки: контроль поточного стану реалізації програм і проектів організацією та суб-грантерами, звітування перед директором виконавчим та Координаційною радою із зазначених питань. Управління процесом документування інструментів, ресурсів, надання послуг на місцях та інших пов’язаних з цим практик. Аналіз існуючих та розробку нових релевантних програмних ініціатив згідно пріоритетів та стратегічних цілей Мережі. Дедлайн - 21 травня 2018 року. 

Керівник відділу інноваційних програм

Обов’язки: забезпечення загального менеджменту проектів, що входять до компетенції відділу: планування діяльності проекту, моніторинг впровадження та підготовка звітності. Розпорядження коштами проектів, відповідно до програмної діяльності. Підготовка щомісячної документації на запит донорів: планів роботи в рамках проектів, звітів за використання коштів та програмно-фінансових запитів. Дедлайн - 21 травня 2018 року.

Відбір адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 2 травня 2018 року до 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Дедлайн - 22 травня 2018 року. 

Менеджер зі стратегічного планування (Львів)

 

Обов’язки: координувати та розвивати проекти стратегічного планування; заповнювати/створювати/напрацьовувати заявки на міжнародні проекти, писати аналітичні матеріали та постійно комунікувати із експерним середовищем.  Дедлайн - 22 травня 2018 року. 

Конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів НСТУ

«Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголошує повторний відбір на посади менеджерів філій Суспільного у чотирьох регіонах, де конкурс не відбувся раніше. Дедлайн - 23 травня 2018 року. 

Асистент проектів для БО «100 відсотків життя (Київ)

Обов’язки: підготовка запитів/відповідей на офіційні запити. Підготовка інформаційних матеріалів про діяльність проектів/організації. Участь у написанні програмних звітів. Дедлайн - 31 травня 2018 року. 

«Громадське телебачення» шукає фандрайзера (Київ)

Обов’язки: пошук джерел фінансування діяльності Організації; участь у створенні проектних заявок: від обговорення ідей проектів до формування завдань та створення бюджетів і календарних планів реалізації проектів; остаточне формування грантових заявок та надсилання їх донорським організаціям. Дедлайн – 1 червня 2018 року.

БО «БТ «Мережа ЛЖВ» шукає психолога (Львів)

Обов’язки: проведення психологічної діагностики клієнтів. Проведення індивідуальних і групових консультацій. Участь у проведенні оцінки потреб та розробці індивідуальних планів ведення випадку клієнтів. Дедлайн – 1 червня 2018 року.

Конгрес національних громад України оголошує тендер на посаду фандрейзера

Обов’язки: фандрейзинг проектів неформальної освіти для молоді з виховання міжнаціональної й міжрелігійної толерантності, активної громадянської позиції, демократичних цінностей. Дедлайн – 1 серпня 2018 року.

Грант-менеджер у TechSoup Europe (Варшава)

Обов’язки: фахівець відповідатиме за координацію комплексу грантових проектів. До обов'язків грант-менеджера належатиме  планування, реалізація та оцінка грантових проектів, надання консультацій щодо угод про співробітництво, контрактів, меморандумів.

IT-бізнес аналітик у TechSoup Europe (Варшава)

Обов’язки: фахівець буде аналізувати потреби користувачів, надаватиме креативні та аналітичні поради щодо вдосконалення продукції та бізнес-процесів на користь кінцевих користувачів та партнерських організацій.

Генеральний директор з персоналу у TechSoup Europe (Варшава)

Обов’язки: генеральний директор з управління персоналом надаватиме кадрові послуги, зокрема залучення талантів, відносини з працівниками, зміни у контрактах та розширення, а також виконуватиме інші обов'язки.

Спеціаліст служби підтримки клієнтів у TechSoup Europe (Варшава)

Обов’язки: фахівець відповідатиме за обробку запитів клієнтів, а також перший рівень технічної підтримки. До обов'язків спеціаліста належатимуть: взаємодія з клієнтами телефоном та електронною поштою, надання інформації про продукт; прийом замовлень; оновлення статусу замовлень тощо.

Асистент програми ЄС Креативна Європа в Україні

Обов’язки: адміністрування документообігу в рамках програми; ведення комунікацій з партнерами; написання інформаційних матеріалів для сайту, соціальних мереж та рекламних буклетів.

Дизайнер-ілюстратор для Українського культурного фонду

Обов’язки: створювати інфографіку; ілюструвати пости для Фейсбуку; малювати картинки для сайту; оздоблювати презентації.

Асистент з комунікацій у БО «Право на захист»

Обов’язки: сприяння розробці та впровадженню стратегії / плану внутрішньої та зовнішньої комунікацій для організації; збір усієї наявної інформації та її експертиза.

Редактор SMM в ГО «Громадське телебачення»

Обов’язки: наповнювати контентом пабліки Громадського в Facebook, Twitter та Telegram. 

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • info@gurt.org.ua
  • (044) 296 10 52
  • www.gurt.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.