Тренери для проведення тренінгу «Управління проектами» (Херсон)

Громадська організація «Десяте Квітня» шукає тренерів для проведення тренінгу «Управління проектами». Дедлайн - 20 квітня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Дата та місце проведення тренінгу: 26 квітня 2018 року, м. Херсон.

Тривалість тренінгу: з 9.00 до 17.00

Цільова аудиторія: представники ініціативних груп та неурядових організацій, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та іншим громадянам в захисті їх прав, вирішенні спільних інтересів.

Мета тренінгу: посилення спроможності громад самостійно вирішувати потреби членів громади. Вивчення методології організації, планування, керівництва, координації ресурсів для досягнення впливових результатів щодо складу та обсягу робіт, вартості, часу, якості та задоволення учасників проекту.

Для участі у заході в якості тренеру необхідно надати:

  1. Резюме тренеру;
  2. Програму тренінгу (порядок денний із зазначенням назви сесій/модулів/параграфів, необхідного часу на кожен блок, практичні вправи, роздаткові матеріали);
  3. Цінову пропозицію.

Обов’язкові вимоги для участі у відборі:

Відмінні знання з управління проектами – теорія і практика, в тому числі, застосування знань по суті  учасниками тренінгу у своїй подальшій роботі.

Оплата послуг тренеру здійснюватиметься за безготівковим рахунком.

Організатори забезпечують на час проведення тренінгу оплату:

– проживання (за потреби) – 1 доба;

– харчування.

Для участі у відборі тренеру з проведення тренінгу “Управління проектами” потрібно надіслати необхідні документи не пізніше 12год 00хв 20.04.2018 р. на адресу:  trainingsforcommunity@gmail.com

У разі виникнення питань звертатися за телефонами: +38 (048) 7660004; +38(093) 9670043, контактна особа – Ольга Ткаченко.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.