Актуальні можливості працевлаштування у громадському секторі

Якщо Ви зацікавлені знайти корисну та перспективну роботу в неурядовому секторі - ця добірка актуальних вакансій варта Вашої уваги. Вивчайте пропозиції від лідерів громадянського суспільства та не пропустіть шанс стати частиною команди однієї з цих організацій.

Фахівець у сфері розвитку інституційної спроможності та розвитку лідерства

Обов'язки: надання послуг у сфері розвитку інституційної спроможності та розвитку лідерства. Дедлайн - 26 лютого 2018 року.

Консультант з розробки посібника для педагогічних працівників

Обов'язки: Консультант буде розробляти посібник під супроводом Головного фахівця Програми Захисту ДРБ. Дедлайн - 26 лютого 2018 року.

Тендер на створення веб-сайту громадської організації

Обов'язки: розробка сайту для громадської організації. Дедлайн - 26 лютого 2018 року.

Соціальний працівник для БО «РОКАДА»

Обов'язки: надання біженцям консультаційних послуг щодо їх соціальних прав; консультування вразливих категорій біженців; робота з біженцями, які були жертвами насилля чи тортур до прибуття в Україну. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Асистент/-ка проектів у ГО «Вектор прав людини»

Обов'язки: наповнення сайту та сторінок у соціальних мережах новинами про результати виконання завдань проектів; організація тренінгів, зустрічей, заходів для медіа, круглих столів; організація підготовки, розробки та виготовлення інформаційних матеріалів. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Соціальний працівник у БО «100 відсотків життя. Київський регіон» (Київ)

Обов'язки: консультування клієнтів стосовно усіх аспектів життя з ВІЛ; мотивування клієнтів до початку прийому АРТ; формування прихильності до АРТ та медичних послуг. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Офісний / Адміністративний координатор в MSH (Київ)

Обов'язки: адміністративна підтримка менеджера організації для забезпечення ефективної та безперебійної роботи офісу; надання логістичної підтримки для відряджень персоналу та консультантів; виконання загальних адмінстративних функцій; допомога у проведенні конференцій, семінарів та інших заходів. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

PR координатор в Центр розвитку лідерства

Обов'язки: формувати інформаційнії кампанії та одночасно супруводжувати декілька інформаційних проектів; готувати та розміщувати у медіа та соцмережах новинні повідомлення, релізи, анонси, та ін.; вести онлайн-активності: контент менеджмент, онлайн PR, SEO, SMM, рекламні кампанії, e-mail-листування, копірайтинг, аналітика, аналіз ринку та конкурентів. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Тендер на розробку та проведення курсу з дводенного навчання

Обов'язки: розробка та проведення курсу з дводенного навчання переможців, призерів та учасників Всеукраїнського конкурсу серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини». Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Бухгалтер у Центр розвитку місцевого самоврядування (Київ)

Обов'язки: забезпечення ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених Законодавством та внутрішніми політиками та процедурами Установи. Організація роботи бухгалтерії Установи, контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх операцій діяльності Установи, у тому числі сприяння головному бухгалтеру з питань ведення обліку необоротних активів, запасів, коштів, розрахунків та інших активів, оплати праці, доходів та витрат. Дедлайн - 28 лютого 2018 року.

Про.Світ&GoFundEd шукає операційного менеджера (Київ)

Обов’язки: Ведення графіку та організація логістики для подій. Координація та комунікація з експертами, менторами та учасниками до та під час проведення подій. Підготовка фінансових та змістових звітів про проведені заходи. Очікуваний старт роботи - 1 березня 2018 року.

Проект USAID «Розвиток Донбасу» шукає фінансово-адміністративного менеджера (Київ)

Обов’язки: здійснювати нагляд за адміністративними аспектами проекту, контролювати закупівлю товарів, оренду офісних приміщень, наглядати за грантами і контрактами, здійснювати моніторинг бюджету та витрат. Дедлайн - 1 березня 2018 року. 

Офіс-менеждер у ГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» 

Обов’язки: організація життєдіяльності офісу, здійснення закупівель, фінансова звітність. Організація зустрічей та перебування іноземних гостей МЦРЛ в Україні. Забезпечення  технічної  сторони проведення  тренінгів, конференцій, круглих столів, зустрічей тощо. Дедлайн - 1 березня 2018 року. 

Юридичний та регуляторний експерт

Обов’язки: робота буде пов'язана з наступними аспектами українського фінансового сектору: ринки капіталу / фінансові інструменти; небанківські фінансові установи; цифрові фінанси / банківська справа; фінансовий захист споживачів. Дедлайн - 1 березня 2018 року. 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій шукає асистента проекту

Обов’язки: загальне діловодство та допомога в управлінні проектом; підготовка документів для публікації; допомога під час підготовки спеціалізованих заходів. Дедлайн - 1 березня 2018 року.

WWF шукає координатора транскордонного проекту «Життя дунайським осетровим»

Обов’язки: координація регіональної команди проекту. Моніторинг та оцінка проекту. Процес реалізації проекту. Дедлайн - 1 березня 2018 року.

Проект USAID «ВзаємоДія» шукає керівника департаменту комунікацій

Обов’язки: управління та координація технічних груп, включаючи персонал проекту та місцевих партнерів. Розвиток та підтримка міцних зв'язків та співпраці з партнерами, бенефіціарами та зацікавленими сторонами. Реалізація завдань проекту у підтримці Уряду України у розробці та впровадженні стратегії та плану антикорупційної комунікації. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Проект USAID «ВзаємоДія» шукає менеджера із залучення громадськості

Обов’язки: розвиток та підтримка співпраці з партнерами, бенефіціарами та зацікавленими сторонами та залучення їх до діяльності SACCI. Сприяння створенню мережі співпраці між неурядовими акторами, які працюють у сфері, пов'язаній з антикорупційною діяльністю. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Адміністратор офісу в УНЦПД (Київ)

Обов’язки: робота з первинною документацією. Ведення журналу реєстрації основних засобів, які тимчасово використовуються за межами офісу. Забезпечення і контроль документообігу організації. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Експерт з комунікацій та PR (Київ)

Обов’язки: експерт надаватиме комунікативну підтримку діяльності команди, забезпечуватиме належне висвітлення у медіа та громадську підтримку реформ у сфері ринкового нагляду та захисту прав споживачів, а також координуватиме комунікації Проектного офісу. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Експерт з питань безпеки споживачів (Київ)

Обов’язки: Експерт здійснюватиме аналіз чинного законодавства щодо захисту прав споживачів в Україні та ЄС, а також консультативну допомогу у розробці законодавства, що визначатиме нові правові рамки для цієї галузі. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Експерт з технічного регулювання та розробки чек-листів

Обов’язки: аналіз законодавства, розробка чек-листів та нової методології роботи проектного офісу. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Експерт з досліджень та стратегії

Обов’язки: участь у розробці та впровадженні стратегії проектного офісу, розробці змін до законодавства. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

ІТ бізнес аналітик

Обов’язки: участь у запуску та тестуванні ІТ-систем, здійсненні бізнес-аналізу та розробці технічних замовлень на вдосконалення систем, розробці електронних форм та інших допоміжних веб-інструментів. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

WWF шукає керівника з фінансів (Київ)

Обов’язки: впровадження системи бухгалтерського обліку та фінансового управління; бухгалтерський, податковий облік, фінансова звітність; фінансове планування та бюджетування. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Проект USAID «ВзаємоДія» шукає короткострокового експерта з питань комунікацій

Обов’язки: надання інформаційної та комунікаційної підтримки відділу традиційних та цифрових медіа; участь у заходах проекту та створення контенту для соціальних мереж; координація з цільовою аудиторією. Дедлайн - 2 березня 2018 року.

Перекладач текстів у БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Обов’язки: переклад текстів з/на англійську, українську, російську мови всіх проектів, які впроваджує БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Дедлайн - 5 березня 2018 року.

Адміністративний / тренінг координатор в MSH (Київ)

Обов’язки: адміністративна підтримка офісної роботи, координація конференцій, воркшопів та інших заходів, логістична підтримка відряджень співробітників. Дедлайн - 7 березня 2018 року.

Бухгалтер у БО «Мережа»

Обов’язки: Нарахування та перерахування заробітної плати та інших виплат працівникам. Нарахування резерву відпусток. Нарахування та перерахування всіх передбачених законодавством податків та зборів. Дедлайн - 14 березня 2018 року.

Менеджер з фандрейзингу у Пласт

Обов’язки: залучення коштів і матеріальних ресурсів для діяльності; створення та ведення бази донорів; підтримка та розвиток зв’язків з партнерами; створення партнерських та комерційних пропозицій. Дедлайн - 15 березня 2018 року.

Менеджер у відділ міжнародних відносин Українського інституту книги

Обов’язки: участь у проектній роботі відділу; моніторинг грантів, програм, стипендій у книжковій сфері; робота з базами контактів; підготовка промоційної продукції. Дедлайн - 16 березня 2018 року.

Експерт з економіки сільського господарства

Обов’язки: аналіз впливу заходів аграрної політики на сільськогосподарський сектор України; взаємодія та кооперація зі стейкхолдерами; оновлення та вдосконалення бази даних та методології AGMEMOD. Дедлайн - 16 березня 2018 року.

Юрист у БО «100 відсотків життя. Київський регіон»

Обов’язки: юридичний супровід проектів організації; написання проектів локальних документів, складання і перевірка договорів; індивідуальні консультації та юридичне представництво інтересів клієнтів, пов’язаних зі стигматизацією та дискримінацією. Дедлайн - 31 березня 2018 року.

Фахівець з розробки проектів та звітності

Обов’язки: Підтримувати зв'язок з програмою Місії та членами команди, а також командою програм HQ, щоб забезпечити відповідність та технічну підготовку розроблених пропозицій. Забезпечувати координацію між програмами та групами МіО заради своєчасного отримання та розгляду пропозицій проекту. Включати досвід попередніх заходів у нові пропозиції. Дедлайн - 31 березня 2018 року.

Експерти з питань регіонального та місцевого врядування на Донбасі (для проекту USAID)

Новий Проект USAID з розвитку Донбасу шукає технічних експертів з питань регіонального та муніципального врядування, управління державними установами, надання послуг (адміністративних, соціальних, муніципальних) , участі громадян у місцевому врядуванні,соціального підприємництва та звязків з громадськістю. Дедлайн – 1 травня 2018 року.

ГО «Громадське телебачення» шукає спеціаліста фінансового відділу

Обов’язки: організація роботи фінансового напрямку організації; формування консолідованого бюджету організації; формування та перевірка бюджетів окремих проектів.

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • [email protected]
  • (044) 296 10 52
  • https://www.gurt.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.