МінРегіон формує команду Офісу підтримки реформ

Мінрегіон запрошує людей, що хочуть стати частиною змін, взяти участь у конкурсі на посади Офісу підтримки та впровадження реформ. Дедлайн - 16 лютого 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Офіс реформ є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, що утворюється з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, зокрема щодо планування відповідних заходів, проведення моніторингу та аналізу стану їх виконання.

Офіс Реформ є групою експертів, підпорядкованих Прем’єр-Міністру України для координації роботи всіх зацікавлених сторін в процесі впровадження реформ. Вони надають організаційну та технічну підтримку, підтримку процесів структуризації та систематизації даних для осіб, відповідальних за реалізацію реформ. Офіс Реформ сприяє ефективному інформуванню суспільства про хід реформ.

Прийом документів до 16 лютого 2018 року за наступними вакансіями:

Director (Category 1 — Admin) — виконавчий директор офісу підтримки реформ

Senior Expert (Category 2, Housing & EE residential buildings) — старший експерт  (реформа управління житловим сектором та енергоефективність  житлових будівель)

Senior Expert (Category 2, PAR) – старший експерт (реформа апарату Міністерства)

Expert (Category 3, PAR) – експерт (реформа апарату Міністерства)

Legal Expert (Category 3, Housing Management) – юрист (реформа управління житловим сектором)

Документи (заповнену аплікаційну форму, щонайменше одну професійну рекомендацію, резюме та  очікуваний розмір заробітної плати) потрібно надсилати на адресу RST@minregion.gov.ua (в темі листа вказувати назву посади) англійською мовою.

Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендація), не будуть розглядатися у конкурсному відборі. Відібраних аплікантів буде запрошено на інтерв’ю.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.