bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

УЖФ шукає постачальника послуг для виготовлення відеоролику

Український Жіночий Фонд шукає підрядника для підготовка документального відеоролику, який демонструватиме результати досягнуті в рамках компоненту «Мобілізація громад задля розширення можливостей у Луганській та Донецькій областях». Дедлайн - 9 лютого 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Інформаційна довідка

Структура ООН Жінки працює в Україні для підтримки Уряду, Парламенту та громадянського суспільства в напрямку розвитку ґендерної рівності та реалізації національних та міжнародних зобов’язань щодо прав жінок. Структура ООН Жінки у своїй діяльності керується правами людини та   принципом Цілей Сталого Розвитку «нікого не залишити осторонь» та співпрацює з Урядом у подоланні нерівності та дискримінації щодо жінок та чоловіків на основі їхньої статі, інвалідності, ВІЛ статусу та інших характеристик, для того щоб ефективно відповідати на проблеми, з якими стикаються найбільш вразливі жінки.

ООН Жінки спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) реалізують програму «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» (далі – Програма), що фінансується Європейським Союзом. Програма втілюється у 20 громадах на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей. В рамках цієї програми ООН Жінки підтримує впровадження ґендерно-орієнтованої реформи децентралізації та заходів щодо безпеки громад. ООН Жінки застосовує підхід на основі прав людини та принцип ЦСР «нікого не залишити осторонь» у вирішенні проблем нерівності та дискримінації щодо до жінок та чоловіків, які представляють найбільш вразливі групи.

Одним із завдань Програми є підтримка участі внутрішньо переміщених жінок, жінок, які постраждали від конфлікту, особливо тих, які належать до визначених вразливих груп, у плануванні місцевого відновлення, ухваленні рішень щодо розвитку та забезпечення безпеки громад. Для досягнення цієї мети ООН Жінки та її національний відповідальний партнер Український Жіночий Фонд (УЖФ) застосовують методологію мобілізації громад задля розширення можливостей. Метою цього є мобілізація місцевих жінок із цільових громад та навчання їх проводити ґендерний аналіз й ефективно виступати за включення їхніх потреб до місцевих програм, планів та бюджетів, з особливим фокусом на вразливі групи.

В рамках реалізації проекту було створено 58 груп самодопомоги/ініціативних жіночих груп (членами яких є 364 жінки та 52 чоловіки) в 20ти проектних цільових громадах Донецької та Луганської області. Цими ініціативними групами були створені профілі громад, які містять ґендерний аналіз проблем та потреб громади, а також можливі шляхи вирішення цих проблем членами громади у тісній співпраці з місцевою владою.

Для вирішення ґендерних потреб громади, зазначених в профілях, ініціативні жіночі групи пройшли навчання щодо написання проектних пропозицій для отримання малих грантів. В результаті конкурсу малих грантів було підтримано 36 проектів. Зараз ініціативні жіночі групи розпочали активну фазу втілення проектів.

В рамках компоненту мобілізації громад задля розширення можливостей спільної програми ООН Жінки та ПРООН, Український Жіночий Фонд шукає підрядника для підготовка документального відеоролику, який демонструватиме результати досягнуті в рамках компоненту. Цей ролик буде представлений партнерам та донорам, а також розміщений на інтернет-ресурсах.

Український жіночий фонд – міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році жінками-лідерками з метою розвитку жіночого руху в Україні, Молдові та Білорусі. Діяльність Українського жіночого фонду базується на переконанні, що забезпечення реалізації рівних прав жінок та чоловіків є запорукою справедливого, гармонійного та успішного суспільства.

ООН Жінки є структурою ООН, яка працює над питаннями ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. Світовий лідер в питаннях, які стосуються жінок та дівчат, організація ООН Жінки була заснована з метою покращення реалізації їх потреб у всьому світі.

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

Основні цілі та завдання

Підготовка підрядником 10ти хвилинного документального відеоролику, який демонструватиме результати досягнуті в рамках компоненту “мобілізація громад задля розширення можливостей” (СМЕ). Цей ролик буде представлений партнерам та донорам, а також розміщений на інтернет-ресурсах.

Відеоролик повинен показати:

 • Як участь у проекті та застосування підходу СМЕ змінило життя громад;
 • Взаємодію членів громад та місцевих органів влади, в тому числі через місцеві Ґендерні Координаційні Ради, куди входять як представники/представниці місцевої влади, так і представники/представниці жіночих ініціативних груп;
 • Як жіночі ініціативні групи вирішують проблеми вразливих жінок (жінок ВПО, жінок з інвалідністю, жінок похилого віку, домогосподарств, що очолюються жінками, багатодітних жінок, матерів-одиначок та ін.) у своїх громадах на основі проведеного ґендерного аналізу профілів громад. Це відбувається шляхом адвокації з місцевою владою для включення своїх потреб у місцеві плани та бюджети, шляхом втілення проектів малих грантів у тісній співпраці з місцевою владою;
 • Роль структури ООН Жінки, УЖФ та Європейського Союзу в досягнутому прогресі;
 • День з життя лідерки з жіночої ініціативної групи, щоб показати її участь і у вирішенні побутових проблем власної родини, і соціальних потреб громади;
 • Як знання та навики, отримані членами жіночих ініціативних груп допомогли їм в успішній реалізації компоненту СМЕ - 1 тренінг (відбуватиметься в Донецькій чи Луганській області);
 • Як відбувається обмін досвідом між жіночими ініціативними групами з об’єднаних та необ’єднаних громад з різних регіонів України – 1 навчальний візит до Хмельницької області для обміну досвідом з іншою об’єднаною громадою.

У відеоролику необхідно буде представити коментарі представників/представниць Луганської та Донецької обласних адміністрацій, адміністрації однієї з ОТГ Донецької чи Луганської областей, активістки групи самодопомоги, представниці громади (з вразливої групи), представників/представниць менеджменту проекту.

Обсяг роботи та відповідальність

Передбачається, що підрядник напише сценарій, здійснить відеозйомку та змонтує документальний відеоролик тривалістю 10 хвилин з англійськими субтитрами, в якому буде розказано про успішні практики реалізації підходу мобілізації громад для посилення можливостей через історії учасниць компоненту, заходи проекту та інтерв’ю.

Зйомки повинні передбачати:

Знімальні дні

Предмет зйомки

Локація

Формат

1

Тренінг

Донецька або Луганська область

Зйомка проведення тренінгу

1

Навчальний візит до іншої об’єднаної громади

Хмельницька область

Відвідання, робочі зустрічі

1

Інтерв’ю з представником /представницею Донецької ОВЦА

Краматорськ

Інтерв’ю

1

Інтерв’ю з представником/ представницею Луганської ОВЦА

Сєвєродонецьк

Інтерв’ю

1

Інтерв’ю з 2 представниками/представницями менеджменту проекту

Київ або Сєвєродонецьк або Краматорськ

Інтерв’ю

3

День з життя активістки + проект малих грантів, який реалізовується в громаді

3 різні населені пункти в Донецькій та Луганській області

1 день на кожну героїню. Інтерв’ю + репортажна зйомка побуту, роботи

Разом: 8 днів

     

Завдання / результат виконання

1) Ознайомитися з наданими матеріалами та написати сценарій відео.

Результат: Сценарій

2) Здійснити відеозйомку згідно зі сценарієм

Результат: Робочі відеозаписи

3) Здійснити чорновий монтаж відеофільму

Результат: чорновий варіант змонтованого фільму

4) Здійснити фінальний монтаж згідно з рекомендаціями замовниками та накласти англійські субтитри.

Результат: Відеофільм в електронному вигляді.

Всі завдання мають бути виконані до 31 березня 2018 року.

Зобов’язання

Замовник зобов’язується надати необхідну інформацію про проект, запропонувати героїв та героїнь зйомки та надати їхні контакти. Представник Замовника має супроводжувати знімальну групу під час зйомок в громадах. Після отримання чорнового варіанту фільму, Замовник зобов’язується протягом 5 робочих днів надати консолідовані коментарі.

Виконавець зобов’язується самостійно опрацювати надані матеріали, домовитися про зйомку та організувати потрібну логістику. Всі транспортні витрати мають бути передбачені Виконавцем у бюджеті. Виконавець повинен дотримуватися встановленого графіку робіт.

Гарантії, згода, авторські права

Виконавець бере на себе зобов’язання та гарантує, що під час виготовлення фільму не будуть порушені авторські права третіх осіб.

Виконавець зобов’язується отримати та надати Замовнику письмові згоди всіх героїнь та героїв фільму.

Виконавець зобов’язується в результаті виконання контракту передати Замовнику всі авторські права на фільм та забезпечити отримання та передачу замовнику дозволів на використання творів третіх осіб, якщо такі будуть використані в фільмі (аудіо, візуальні тощо).

Вимоги до підрядників

 • Підрядник має бути юридичною особою або фізичною особою підприємцем, яка є зареєстрованою на території України за законодавством України та є платником податків.
 • Доведений у портфоліо досвід реалізації подібних соціальних чи документальних відеопроектів;
 • Доведений у резюме досвід режисерської чи операторської роботи на ТБ чи у відеопродакшенах у ключових членів творчої групи;
 • Досвід співпраці з міжнародними та/чи неурядовими організаціями підтверджений у портфоліо чи рекомендаційними листами буде перевагою.

Технічні вимоги:

Зйомка у форматі FullHD, запис інтерв’ю на петличний мікрофон, застосування динамічної зйомки (глайдкам, стедікам), зйомка з дрону. Фінальний ролик повинен бути в 2 версіях – з англійськими субтитрами і без.

Критерії оцінки

Досвід (портфоліо, резюме, рекомендаційні) – максимум 65 балів.

Фінансова пропозиція – максимум 35 балів.

Загалом максимальна оцінка пропозиції може набрати 100 балів.

Для участі у тендері зацікавлені компанії мають надати наступне:

1. Концепцію відеоролику.

2. Заповнену аплікаційну форму, яка містить інформацію щодо досвіду виготовлення та розміщення відеопродукції соціального чи документального характеру.

3. Перелік ключових членів творчої команди.

4. Резюме ключових членів творчої команди

5. Портфоліо та/чи нагороди, у разі наявності.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою video@uwf.org.ua  до 9 лютого 2018 року включно.

Файли для завантаженя

1) Текст оголошення та форма тендерної пропозиції

Контакти

 • Український Жіночий Фонд
 • video@uwf.org.ua
 • https://www.uwf.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.