Добірка вакансій у громадському секторі

Напередодні зимових свят люди зазвичай очікують на зміни, натомість можна самостійно творити їх. Для цього корисним інструментом буде добірка вакансій у громадському секторі, де зібрані професійні можливості різного рівня – від стажувань до вакансій директорів організацій, що потребують різних якостей та кваліфікацій. Отже, обирайте  напрям професійного розвитку у наступному році вже. 

Стажування в США для представників неприбуткового сектору від Atlas Corps

Обов’язки: підвищення професіоналізму лідерів неприбуткових організацій та заохочення до створення соціальних інновацій. Дедлайн – 19 грудня 2017 року.

Директор Аналітичного Центру – заступник Виконавчого директора АМУ

Обов’язки: забезпечення виконання робіт зі здійснення аналізу та прогнозування тенденцій розвитку місцевого самоврядування в Україні, координація діяльності галузевих аналітиків, здійснення постановки завдань та контроль діяльності і досягнень результатів та ін.  Дедлайн – 20 грудня 2017 року.

Фінансовий менеджер у посольство Великобританії

Обов’язки: робота з програмами та проектами, забезпечення фінансового управління та ведення обліку. Точне фінансове прогнозування та надійна звітність про фінансові результати та ризики. Дедлайн – 20 грудня 2017 року.

Фахівець відділу фінансового грантменеджменту в БО «Мережа»

Обов’язки: забезпечення якісного та доцільного підходу в процесі бюджетування суб-грантів, управлінні грошовими коштами, організація і здійснення контролю діяльності виконавчих партнерів та ін.  Дедлайн – 22 грудня 2017 року.

Вакансія директора/ки в аналітичному центрі CEDOS

Обов’язки: виконання стратегії та координація виконання проектів Центру, координація та виконання адміністративної діяльності, комунікація з партнерами. Дедлайн – 22 грудня 2017 року.

Менеджер з управління персоналом в «Асоціацію міст України»

Обов’язки: складання та оформлення трудових договорів, контрактів та угод, формування та облік особових справ працівників, розміщення інформації про вакантні посади в ЗМІ та проведення конкурсів по відбору кандидатів на вакантні посади тощо.  Дедлайн – 22 грудня 2017 року.

Координатор програми з трансформації Донбасу в Екодію

Обов’язки: аналіз ситуації та підготовка досліджень, розвиток робочих стосунків з державними та комерційними структурами, моніторинг державної політики України.

Дедлайн – 22 грудня 2017 року.

Координатор громадської кампанії у сфері енергетики

Обов’язки: підготовка досліджень та аналіз ситуації, моніторинг державної політики України, подання коментарів та пропозицій, розвиток робочих стосунків з державними  структурами.

Дедлайн – 22 грудня 2017 року.

Тренери для проведення тренінгів для представників місцевого самоврядування

Обов’язки: розробка матеріалів (презентації, змістовна програма) та проведення тренінгів у визначених областях України за темою: «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: соціальний захист».

Дедлайн – 25 грудня 2017 року.  

HR стажер для Transparency International Україна

Обов’язки: асистентська участь під час рекрутингу, допомога з адаптацією нових членів команди.  Дедлайн – 25 грудня 2017 року.  

Вакансії від Інституту «Республіка» (Черкаси та Київ)

Обов’язки:  аналіз даних та координація проектів. Деталі посадових обов’язків та оплата праці під час інтерв’ю. Дедлайн – 25 грудня 2017 року.  

Менеджер проектів до БО «БФ «Я вірю в Україну»

Обов’язки: розробка і підтримка системи впровадження проектів, комунікація з НУО, державними установами та іншими організаціями для більш ефективного виконання проектів, моніторинг виконання проекту.

Дедлайн – 27 грудня 2017 року.  

PR менеджера в ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»

Обов’язки: побудова системи зв’язків з громадськістю, участь у розробці концепції та комунікації бренда, розробка креативних ідей. Дедлайн – 27 грудня 2017 року.  

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає соціальних працівників (Дніпро, Київ та Біла Церква)

Обов’язки: консультування клієнтів та надання послу, проведення групових заходів для клієнтів, робота з волонтерами та мобілізація клієнтів та ін. Дедлайн – 27 грудня 2017 року.  

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» оголошує конкурс на заміщення посади копірайтера

Обов’язки: наповнення сайту контентом, написання статей, опитувань, статистики, новин, анонсів та іншого контенту.  Дедлайн – 27 грудня 2017 року.  

Конкурс на посаду соціального працівника для ГО «Дитинство - без СНІДу»

Обов’язки: консультативна допомога членам родин ВІЛ+ дітей з питань прихильності до лікування ВІЛ та опортуністичних інфекцій, супровід дітей та підлітків.  Дедлайн – 29 грудня 2017 року.

Конкурс на посаду психолога для роботи в ВІЛ+ дітьми в ГО «Дитинство - без СНІДу»

Обов’язки: надання психологічної підтримки дітям та їх родинам, розкриття діагнозу ВІЛ- позитивним дітям, ведення звітності. Дедлайн – 29 грудня 2017 року.

Бухгалтер у БО «100 відсотків життя. Київський регіон»

Обов’язки: ведення первинної документації, звірка з контрагентами, аналіз витрат та оптимізація використання ресурсів, виконання доручень головного бухгалтера.   Дедлайн – 29 грудня 2017 року. 

Соціальний працівник для БО «100 відсотків життя» (Київ)

Обов’язки: щоденна доставка медичних препаратів клієнтам додому, консультування клієнтів та їх близького оточення з питань ТБ, формування прихильності до прийому протитуберкульозної терапії та медичних послуг, ведення документації.Дедлайн – 29 грудня 2017 року

Старший соціальний працівник у БО «100 відсотків життя. Київський регіон»

Обов’язки: координація та контроль діяльності соціальних працівників, збір даних та допомога у написанні програмних звітів, проектних заявок,  участь у процесі локального фандрайзингу організації.

Дедлайн – 29 грудня 2017 року.

Керівник проектів-фандрейзер до Центру Практичної Допомоги захисникам України та їх сім’ям

Обов’язки: написання проектів для отримання міжнародного та грантового фінансування, просування проектів, їх презентація та фандрейзинг, GR, співпраця з державними та муніципальними органами.  Дедлайн –29 грудня 2017 року.

Фахівець з моніторингу та оцінки у БО «100 відсотків життя. Київський регіон»

Обов’язки: ведення електронної бази даних клієнтів, своєчасне оновлення інформації про клієнтів та надані послуги в базі даних, моніторинг ведення первинної звітної документації. Дедлайн – 29 грудня 2017 року.

Керівник напрямку соціальної роботи з ЛЖВ в Київській області

Обов’язки:  координація та контроль діяльності соціальних працівників, аналіз виконання проекту, проведення моніторингових візитів. Дедлайн – 29 грудня 2017 року.

Фахівець з технічної організації заходів, логістики та закупівель у ГО «Екодія»

Обов’язки: логістична підготовка та супроводження різноманітних заходів з точку зору технічного забезпечення, організація закупівель публікацій та інших матеріалів. Дедлайн – 30 грудня 2017 року.

Координатор з моніторингу та оцінки в «БФ «АДРА Україна» (Краматорськ)

Обов’язки:  управління процесами оцінки, підвищення обізнаності щодо моніторингу, оцінки та підзвітності.  Дедлайн – 31 грудня 2017 року.

Асистент проектного менеджера в БО «БФ «АДРА Україна» (Краматорськ)

Обов’язки:   надання загальної підтримки та допомоги керівнику проекту, формування щомісячних та проміжних звітів, моніторинг збору необхідних даних, забезпечення точності даних.  Дедлайн – 31 грудня 2017 року

ГО «Маленьке серце з мистецтвом» шукає вчителя/вчительку української мови в Школу «Охматдит»

Обов’язки:  раз на тиждень займатися з дітьми у лікарні «Охматдит», наявність медичної книжки та флюорографії   обов’язкова. Дедлайн – 8  січня 2018 року.

Конкурс на посаду: Senior Advisor, Political and Legislative Affairs

Обов’язки: відповідальність за зовнішні зв'язки та стратегічну комунікацію з політичними діячами, зокрема парламентарями, політичними партіями, фракціями та лідерами на національному та регіональному рівні. Дедлайн – 15  січня 2018 року.

 IFES шукає менеджера програм

Обов’язки: сприяти розробці та впровадженню програм IFES-Україна. Дедлайн – 19  січня 2018 року.

 IFES шукає старшого менеджера проектів

Обов’язки: управлінні проектами у сфері демократичного врядування. Дедлайн – 19  січня 2018 року.

МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» шукає офіс-менеджера

Обов’язки: організація життєдіяльності офісу, здійснення закупівель, фінансова звітність. Дедлайн – 31  січня 2018 року.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.