Річні волонтерські проекти в Польщі та Німеччини

Річні волонтерські проекти мають різну тематику  – соціальну, історичну, культурно-освітню. Протягом року волонтери будуть працювати в обраному проекті в одній з організацій Польщі.
 
   - у Гданську «Музей Штутгоф»: робота в архіві, допомога в педагогічному відділі, відвідування літніх людей;
   - у Кракові освітній центр «Радісна новина 2000»: допомога в проведенні занять та тренінгів для учнів і молоді, робота в офісі, відвідування літніх людей;
   - у Кракові «Мальтійський центр допомоги дітям з обмеженими можливостями та їх родинам»: робота з дітьми з аутизмом і ДЦП під час музикотерапії та в басейні;
   - в Освенцимі «Єврейський центр»: проведення тренінгів та екскурсій, зокрема англійською, допомога в офісі;
   - в Освенцимі «Міжнародний дім зустрічей для молоді»: офісна робота, робота над перекладами, опіка екскурсійних груп, участь в освітніх тренінгах.
   - у Любліні «Брама Гродська – Театр NN»: допомога в офісі, робота над перекладами, участь у тренінгах та різних культурно-освітніх заходах;
   - у Варшаві «Єврейська община»: допомога в дитячому садку, робота з літніми людьми;
   - у Лодзі «Максимільян Кольбе верк»: відвідування літніх людей, допомога по господарству, розвезення з монастиря по домівкам для них обідів.
 
   У Німеччині більшість проектів пов’язані з роботою в архівах музеїв, а також офісна робота та відвідування літніх людей. Проекти в Німеччині:
   - у Берліні – офісна робота, допомога у проведенні різноманітних соціальних заходів, відвідування літніх людей з єврейської общини;
   - у Дахау – робота в меморіальному центрі, допомога в проведенні освітніх заходів для молоді;
   - у Гамбурзі – допомога в архіві меморіального комплексу, участь в семінарах та молодіжних таборах, відвідування літніх людей;
   - в Оснабрюку – робота в архіві в меморіальному центрі та участь в усіх заходах центру, інформаційний супровід відвідувачів музею;
   - у Веймарі – допомога в архіві музею, проведення екскурсій по виставі, участь у молодіжних програмах музейного комплексу.
 
  Проекти у Польщі передбачають, що волонтери з України будуть разом працювати або жити з волонтерами з Німеччини. На початку волонтерського року відбудеться підготовчий семінар. Наступні семінари протягом року дадуть змогу учасникам представити свої успіхи в проектах та обговорити подальшу діяльність з координатором.
 
Фінансове забезпечення учасників.
   Учасники отримають: квитки на дорогу до міста, де буде відбуватися проект та назад по його завершенню; безкоштовну річну візу; страховку; житло; безкоштовний проїзд по місту; гроші на харчування та кишенькові, які отримуватимуть учасники щомісяця у розмірі від 800 злотих в Польщі та 350 євро в Німеччині; оплачувану відпустку; у Польщі – мовні курси.
 
Вимоги до кандидатів.
   Молоді люди віком від 18 до 30 років. Кандидати мають бути мобільними та з високим рівнем мотивації. Важливим є досвід громадської діяльності та знання іноземних мов.
 
Умови відбору.
  Для участі у польських проектах необхідно підготувати англійською мовою, а для участі в німецьких – німецькою мовою наступні документи:
   - анкета;
   - резюме;
   - мотиваційний лист;
   - автобіографія;
   - фото 3,5*4,5.
   Відібраним кандидатам буде запропоновано пройти співбесіду, на підставі якої будуть остаточно відібрані кандидати до кожного конкретного проекту.
 
Термін подачі документів.
  Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та подати увесь список документів до 15 січня 2018 року.
   Відправляючою організацією є громадська організація “Акція спокути заради миру”, тож у разі виникнення питань просимо звертатися до нас за мейлом ngo_akcija_myru@ukr.net, або за телефоном 095 630 50 14, чи 068 35 99 013.
 
 

Контакти

  • http://www.asfukraine.org.ua/recruitment_of_volunteers_2018_2019.html
  • Акція спокути заради миру”
  • ngo_akcija_myru@ukr.net
  • 0956305014; 0683599013
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.