bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Координатор з питань адвокасі та співпраці з урядом, проект ПРООН
13.08.2015

Відкрита вакансія координатора в проект ПРООН «Зміцнення бізнес-об'єднань малих і середніх підприємств».

Про Проект

Основна мета проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-асоціацій малих і середніх підприємств» полягає у прискоренні розвитку сектора малого і середнього бізнесу в Україні шляхом зміцнення потенціалу бізнес-асоціацій, які долучатимуться до активізації вкрай необхідного діалогу між приватним і державним секторами. Проект має позитивно вплинути на здатність бізнес-асоціацій залучати нових учасників, розвивати конструктивну співпрацю з урядовими структурами та брати участь у формуванні політики, яка призведе до зростання сектору малого та середнього бізнесу.

Кого ми шукаємо?

Якщо ви енергійні, проактивні і прагнете бути рушієм змін, запрошуємо вас подати заявку на вакансію Координатор з питань адвокасі та співпраці з урядом (Advocacy and Government Component Coordinator) в проект ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».

Ознайомитись із кваліфікаційними вимогами до кандидатів, стислим описом завдань та процедурою подачі резюме, можна на сайті ПРООН.

Запрошуємо фахівців, які відповідають кваліфікаційним вимогам, надіслати необхідні документи до 24 серпня 2015 р.

Контакти

  • http://bit.ly/1L5KPwb

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.