bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант із супроводу в ЛЖВ
04.03.2015

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс надавача послуг із консультативного супроводу з питань розробки нормативних актів для усунення правових бар’єрів для доступності лікування та профілактики ВІЛ в рамках проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією, 10 Раунд.

Обсяг послуг:

Надавач послуг надає послуги з консультування ВБО Всеукраїнська мережа ЛЖВ з питань розробки законів та підзаконних актів, спрямованих на усунення правових бар’єрів для доступності лікування та профілактики ВІЛ.

Вимоги до кандидатів:

  • вища юридична освіта;
  • досвід у розробці нормативно-правових актів у сфері ВІЛ/СНІДу;
  • досвід роботи за фахом 5 років;

Термін надання послуг:

Термін надання послуг – з 01 квітня 2015 року по 25 грудня 2015 року. 

Перелік документів, які необхідно подати:

  1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
  2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію щодо осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
  3. Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма додається до Оголошення).
  4. Документи на підтвердження кваліфікації (дипломи, сертифікати, тощо).
  5. Інформація щодо відповідності учасника умовам конкурсу (Додаток 1 до Оголошення).
  6. Якщо учасник ФОП необхідно надати такі реєстраційні документи: Свідоцтво про державну реєстрацію, Свідоцтво платника податку та Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та ФОП.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected]   з  поміткою в темі листа «Надавач послуг із консультативного супроводу з питань розробки нормативних актів для усунення правових бар’єрів для доступності лікування та профілактики ВІЛ».

Термін подання документів: з 04 по 17 березня 2015 р.,  реєстрація документів завершується о 18:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (внутрішній номер 612) до фахівця  відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: [email protected]

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.