Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації

Мета проекту «Жінки України» - посилення організаційного потенціалу жіночих організацій в Україні. Дедлайн - 25 липня 2019 року.

Зацікавлені у співпраці? Зробіть крок і заповніть форму за посиланням   https://docs.google.com/forms/d/1ZF_fE3XG4olhEbc1lwxK7zkV6oSjif5w_xcAW9e1Wso/edit

У березні 2019 року в Україні розпочався п’ятирічний проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який реалізує міжнародна організація Пакт за підтримки Міністерства закордонних справ Канади у партнерстві з ВГО “Центр «Розвиток демократії»” та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». Метою проекту є підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні. Детальніше про Проект читайте на сайті Пакту (http://www.pactukraine.org.ua/uk/in_ukraine)

В рамках проекту “Жінки України” проводиться:
- оцінка організаційної спроможності жіночих правозахисних організацій для визначення їх потреб в інституційному розвитку;
- географічне картування жіночих правозахисних організацій для створення тематичних карт (за сферою діяльності НУО, типами послуг, цільовими групами тощо).

Оцінка включатиме фокус-групи, за результатами яких буде визначено пріоритетні напрямки для підтримки жіночих правозахисних організацій. Планується проведення 16 міжрегіональних фокус-груп. Карти слугуватимуть джерелом стратегічної інформації для організацій жіночого руху, громадянського суспільства загалом, донорських організацій та інших зацікавлених сторін.

Якщо завданням вашої організації є захист жінок від дискримінації за ознакою статі та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах діяльності суспільства, будь ласка, заповніть форму.

Ваші відповіді допоможуть нам сформувати списки учасниць фокус-груп (у випадку вашої зацікавленості) та візуалізувати діяльність вашої організації на карті жіночого руху в Україні.

Заповнення форми займає не більше 5 хвилин часу.

Будь ласка, заповніть форму не пізніше 25 липня 2019 року за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1ZF_fE3XG4olhEbc1lwxK7zkV6oSjif5w_xcAW9e1Wso/edit

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.