Конкурс партнерів програм «Активні громадяни»

Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2018-2019 роки та запрошує громадські організації, молодіжні центри та заклади вищої освіти до участі. Дедлайн - 30 листопада 2018 року.

Проект передбачає проведення у 2018-2019 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

Заявки на участь у конкурсі партнерів приймаються постійно. Особливо запрошуємо долучатись організації з Донецької, Житомирської, Закарпатської, Луганської, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Черкаської областей. 

Розгляд отриманих партнерських заявок передбачений у наступні терміни: 

  • заявки отримані до 29 квітня 2018 р., 24:00 будуть розглянуті до 14 травня;
  • заявки отримані до 1 липня 2018 р., 24:00 будуть розглянуті до 16 липня;
  • останній термін прийому заявок 30 листопада 2018 р, 24:00. 

Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 28 травня – 1 червня 2018 року Національний семінар для фасилітаторів проекту «Активні громадяни». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у проведенні локальних тренінгів за програмою «Активні Громадяни». Інформація про наступні сесії семінару буде надана відібраним партнерам.

Детальніша інформація за посиланням.

Контакти

  • Британська Рада в Україні
  • +380 44 490 5600
  • www.britishcouncil.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.