ВАМС «Альтернатива-В» шукає нові ідеї для волонтерських проектів на літо 2018 року

ВАМС «Альтернатива-В» шукає нові ідеї для волонтерських проектів на літо 2018 року. Приймаються заявки від бажаючих організувати двотижневий проект у своєму місті/містечку/селищі за участю міжнародної групи волонтерів.Дедлайн - 26 лютого 2018 року.

Кожного року Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» у співпраці з місцевими партнерами координує міжнародні волонтерські табори за участю волонтерів з усього світу. Волонтерські табори проходять у різних регіонах України влітку та ранньої осені; зазвичай, тривалість волонтерського табору – 2 тижні.

Проекти проходять у формі таборів праці та відпочинку. Протягом першої половини дня (4-5 годин на день) міжнародна група волонтерів, що складається з 10-15 осіб (кількість представників від однієї країни в таборі, яка правило, не перевищує 2; загальна кількість іноземних волонтерів визначається окремо для кожного проекту в залежності від потреб проекту), виконує суспільно-корисну роботу для місцевої громади: благоустрій території та приміщень шкіл, дитячих будинків, шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів та інших соціальних установ, реконструкція та реставрація пам’яток архітектури, організація вільного часу місцевих дітей та підлітків, підготовка до фестивалів та просвітницьких акцій на тему прав людини, профілактики ВІЛ/СНІДу, охорони довкілля та інших найактуальніших проблем суспільства. Після роботи учасники знайомляться з культурними цінностями, мовою та традиціями України, а також країн, з яких прибули учасники проекту.

Найважливіші принципи організації волонтерських таборів:

– робота, яку виконують волонтери, повинна бути потрібною і важливою для місцевої громади,

– місцева громада повинна бути залучена до реалізації проекту,

– результати роботи, що виконується міжнародною групою волонтерів, повинні бути помітними.

Зазвичай, мова спілкування у волонтерському таборі англійська (хоча рівень володіння англійською у різних учасників може дуже відрізнятись), інколи разом з англійською використовується українська або російська.

Волонтери разом виконують роботу за проектом, а також розподіляють між собою обов’язки щодо приготування їжі та прибирання.

ВАМС «Альтернатива-В» шукає нових партнерів та проекти на літо 2018 року на таких умовах:

– ВАМС «Альтернатива-В» забезпечує проект іноземними волонтерами та надає підготовленого керівника волонтерського табору;

– очікується, що місцевий партнер зможе запропонувати безкоштовне розміщення (проживання) та/або харчування для міжнародної волонтерської групи на весь період реалізації проекту. Бажаним є розміщення волонтерів групою з можливістю приготування їжі самими волонтерами;

– очікується, що місцевий партнер зможе забезпечити міжнародну групу волонтерів роботою, яка є дійсно важливою для місцевої спільноти;

– очікується, що місцевий партнер зможе запропонувати певну культурну програму або варіанти для проведення вільного часу для міжнародної групи волонтерів (оплата культурної програми здійснюється коштом учасників табору та може субсидуватись «Альтернативою-В»).

З ідеями проектів потенційні партнери можуть звертатися до ВАМС «Альтернатива-В» до 26 лютого 2018 року:
– електронною поштою: alterplace.14@gmail.com
– телефоном (044) 288 09 15, (067) 549 62 99, (093) 379 03 03

Контакти

  • ВАМС «Альтернатива-В»
  • alterplace.14@gmail.com
  • (044) 288 09 15
  • (067) 549 62 99
  • (093) 379 03 03
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.