Краудфандинг для музею космонавтики (Житомир)

Асоціація музеїв космонавтики України розпочала перший музейний краудфандинговий проект – збір коштів для закупівлі унікальних колекцій і поповнення фондів Музею космонавтики ім. С.П. Корольова на платформі  «Велика Ідея». 

Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова  є провідним музеєм космічного профілю в Україні. Тут зберігається унікальна колекція, що входить до державної частини музейного фонду України, - зразки космічної техніки та спорядження,  рідкісні фото, книги, документи з історії космонавтики.

Наразі для музею відкрилась прекрасна можливість поповнити власну колекцію рідкісним приватним зібранням поштових марок, листівок, конвертів та значків. На жаль, музей не має достатньої кількості коштів для викупу цих раритетів.

Саме тому Асоціація музеїв космонавтики звертається до друзів музею з усієї України надати допомогу у придбанні зібрання для поповнення  основного фонду музею, який є скарбницею історичної пам’яті з розвитку і становлення вітчизняної космонавтики.

Важлива як фінансова, так і інформаційна підтримка. Можна розповісти про проект, долучити активних помічників та однодумців. 

Спільнокошт для Музею космонавтики ім. С.П. Корольова

Контакти

  • https://www.facebook.com/cosmosmuseum/posts/1201385829961808
  • 0412 472 627
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.