Principium-Дніпро - презентації ідей для розвитку міста

Principium-Дніпро шукає учасників, які представлять свої міські ідеї та проекти 22-23 вересня на IV Всеукраїнському форумі Principium-Дніпро. Якщо ти або твоя команда мають ідею, прототип або проект для покращення Дніпра – розкажи про це усьому місту!

23 вересня, в фінальний день форуму Principium-Дніпро, ти зможеш презентувати свою ідею експертам зі сфер медіа, культури, урбаністики, бізнесу і соціального підприємництва, держави та громадського сектору.

Зареєструйся на презентацію вже зараз та дізнайся чи зможеш поборотись за можливість отримати відгуки експертів та знайти цікаві партнерства!

Реєстрація: https://goo.gl/forms/c3kC1jnOq8o6AIy13

Найкращі три ідеї за рішенням журі отримають підтримку менторів від Principium-Дніпро для розвитку та втілення своїх задумів.

Якщо ти мрієш змінити своє рідне місто, але не знаєш як - то тобі сюди!  Саме тут ти зможеш подискусувати з представниками різних середовищ. Principium –  подія, де держава, бізнес, медіа, культура та громадський сектор шукатимуть шляхи подолання бар’єрів та творитимуть суспільний діалог!

Поспіши зареєструватись на презентацію ідей, дедлайн 20 вересня!

Ми в Facebook лінк на сторінку Principium https://www.facebook.com/PrincipiumUA

Є пропозиції по співпраці? [email protected], [email protected]

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.