Опитування щодо залучення регіонів до процесу імплементації Угоди про асоціацію у сфері довкілля

Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» запрошує Вас взяти участь в міні-дослідженні для визначення рівня залучення регіонів до процесу реалізації Угоди про асоціацію у сфері довкілля, основних викликів цього процесу та виявлення дієвих механізмів взаємодії і залучення регіонів до процесу імплементації.

Якщо Ваша організація займається питаннями довкілля та євроінтеграції на регіональному/місцевому рівні, будемо вдячні, якщо Ви заповните наш опитувальник, що не займе більше 5 хвилин Вашого часу. Зібрана інформація буде використана в дослідженні “Виконання Угоди про асоціацію в екологічній сфері: регіональний вимір”. Результати опитування будуть подані в узагальненому вигляді. Дослідження буде презентовано під час 10 регіональних круглих столів, до участі в яких буде запрошено представників державних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Просимо Вас заповнити опитувальник за посиланням.

Щиро вдячні Вам за увагу і участь в опитуванні!

Опитування проводиться Ресурсно-аналітичним центром “Суспільство і довкілля” в рамках проекту “Погляд із регіонів: імплементація Угоди про асоціацію у сфері довкілля”, який реалізується в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» за сприяння Європейського Союзу.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.