bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зареєструй своє місто для участі у таборі «Будуємо Україну разом»
26.10.2016

«Будуємо Україну разом» - це всеукраїнський волонтерський табір, який має на меті зробити українську молодь мобільною та об’єднати її навколо принципів взаємодопомоги і відповідальності.

Хочеш, щоб зміни відбулись і в твоєму місті? Заповнюй  анкету необхідно до 22 грудня 2016 року і будемо співпрацювати! 

Табір розпочався у 2014 році, одразу після того, як міста Краматорськ та Слов’янськ були звільнені від окупації. Ми згуртували активну та небайдужу молодь і поїхали на схід України відбудовувати помешкання, які були пошкоджені внаслідок військових дій. 

У 2016 році ми вирішили значно розширити свою діяльністю. Таким чином впродовж 92 днів літа, ми працювали в 11 містах по всій Україні. І завдяки спільній праці, нам вдалось залучити більше 360 волонтерів з різних куточків України та світу, відремонтувати 41 помешкання, спорудити 18 громадських просторів та намалювати 17 муралів та графіті. 

Табір БУР включає в себе кілька компонентів:

  • будівельний (ми ремонтуємо помешкання для сімей героїв АТО та багатодітних сімей);
  • культурний (щодня після роботи ми разом відпочиваємо, якісно проводимо дозвілля та пізнаємо щось нове);
  • комунікативний (ми спілкуємось, знайомимось і будуємо мережу активної молоді по всій Україні).

У 2017 році ми теж прагнемо реалізовувати даний проект, проте тепер не ми шукатимемо міста, а хочемо, щоб міста шукали нас; щоб молодь сама проявляла ініціативу та прагнула реалізувати БУР у себе вдома. Тому ми створили анкету , яку треба заповнити і тим самим стати на крок ближче до втілення БУР у своєму місті. А ми звісно допоможемо! Хочете, щоб БУР відбувався у вашому місті, тоді ми йдемо до вас! :)

Заповнити анкету необхідно до 22 грудня 2016 року.

Додаткову інформацію про БУР шукайте у FB - http://bit.ly/2eQi4Zk або за контактиним телефоном - 0930393860.

Тому ласкаво запрошуємо вас взяти участь у цьому конкурсі, адже віримо, що БУР є одним з інструментів, що здатний змінити нашу країну!

Пам’ятаймо: “Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!” М. Ґанді.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.