bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відповідальність за поширення інформації. Третій вебінар курсу громадянської журналістики
19.11.2023

У четвер, 23 листопада, ГО “Платформа прав людини” запрошує приєднатися до третього вебінру з онлайн-курсу громадянської журналістики на тему ”Відповідальність за поширення інформації”. 

Тема не лише актуальна в умовах воєнного стану, а й змістовна, тому розбирати її будуть одразу двоє наших медіаюристів і практикуючих адвокатів – Микола Гринишак і Роман Васильняк

Під час вебінару ви дізнаєтеся:

  • що означає цивільна відповідальність за поширення інформації; 

  • чи можлива кримінальна відповідальність за поширення інформації;

  • яку інформацію заборонено поширювати в умовах воєнного стану;

  • чим характерна судова практика в Україні на прикладі реальних кейсів. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Вебінар буде проходити з 10.00 до 12.00. 

Лінк на зустріч зареєстровані учасники й учасниці отримають напередодні заходу. 

Навчальний онлайн-курс з громадянської журналістики – ініціатива Платформи прав людини. Щочетверга, з 09 листопада по 14 грудня, ми проводимо тематичні вебінари з профільними експертами. Слідкуйте за нашими анонсами!

Нагадуємо: учасники й учасниці, які відвідають усі 6 вебінарів, отримають сертифікати про успішне навчання на онлайн-курсі з громадянської журналістики.

Чекаємо на вас 23 листопада. 

 

Навчання відбувається в межах проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», який має на меті підвищити рівень якості громадянської журналістики в Україні та реалізується завдяки фінансуванню United Nations Democracy Fund (UNDEF). 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.