bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Боротьба за незалежність України: роль жінок в ОУН та УПА
17.01.2023

Наразі більше 50 тисяч жінок служать у Збройних силах України, що робить нашу армію однією із найбільш фемінізованих серед армій країн-членів НАТО. Але, попри низьку видимість жінок в історії, варто розуміти, що активна участь жінок у боротьбі за Незалежність не є чимось новим для нашої держави.

Ми прагнемо показати історію України із жіночої перспективи, що є надзвичайно важливим для всеохоплюючого розуміння історичних процесів, тож ГО «Жіноча Ліга» у партнерстві з Науковим товариством студентів історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує вас взяти участь у відкритій лекції «Боротьба за незалежність України: роль жінок в ОУН та УПА», у рамках якої ми поговоримо про:

  • - роль жінок в українському національно-визвольному русі середини XX століття
  • - вплив гендерних відмінностей на розподіл влади, ресурсів та відповідальності в ОУН та УПА
  • - активних діячок національно-визвольного Руху опору та їхню подальшу долю

Запрошена спікерка: Марта Гавришко – кандидатка історичних наук, наукова співробітниця Інституту українознавства імені І.Крип’якевича НАН України, запрошена лекторка Базельського університету, дослідниця жіночої та гендерної історії.

Коли? 31 січня о 18:00
Де? Онлайн, у застосунку Zoom
Участь безкоштовна
Дедлайн подачі: 30 січня 18:00
Реєстрація: https://forms.gle/wZUp8pBbUcwE73KL6 

До зустрічі на події!

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.