bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-курс «Ресурсоефективне та чисте виробництво»

Запрошуємо Вас пройти онлайн-курс “Ресурсоефективне та чисте виробництво”, розроблений Центром ресурсоефективного та чистого виробництва в рамках проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку за підтримки Швейцарії.

Під час проходження курсу Ви дізнатесь про циркулярну економіку і концепцію ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ), індикатори ефективності використання ресурсів, бенчмаркінг, методи і підходи стратегії РЕЧВ, принципи раціонального управління хімічними речовинами, фундаментальні кроки впровадження РЕЧВ на підприємстві та ще багато корисного і цікавого.

Переходьте на наш сайт в розділ “Центр знань” на вкладку “Навчальні курси“ і відкривайте для себе нову сторінку знань з ресурсоефективного та чистого виробництва.

Ви можете пройти онлайн-курс у зручний для Вас час та отримати сертифікат, відповівши правильно на 75% тестових запитань.

Відео також доступні на нашому YouTube-каналі

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.