bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма Лідерства 2021 - набір відкрито! (Київ)

Програма Лідерства - основний освітній проєкт та єдина можливість стати частиною команди молодіжної організації Українські Студенти за Свободу.

Протягом 6-ти днів тренінгового табору разом із українськими та закординними спікерами будемо говорити лідерство, економіку, політологію та філософію. Звісно ж, не обійдеться без нетворкінгу та спортивних активностей.

Цього року програма відбудеться у форматі фестивалю, який відбудеться 19-24 серпня в Космос таборі під Києвом. Тож в стилі справжнього фестивалю — учасники будуть жити в наметовому містечку. Зранку — лекції та воркшопи, ввечері — розмови про свободу біля багаття!

Участь безкоштовна! Ми забезпечуємо трансфер із Києва, харчування та роздаткові матеріали, проте зауважте, що учасники мають самостійно подбати про намет та спальник.

Ми шукаємо студентів та абітурієнтів, які мають активну громадську позицію та пристрасть до ідей свободи і хочуть організовувати заходи, які зроблять Україну кращим місцем для життя.

Набір учасників відбувається за системою трьох хвиль, тож чим раніше заповниш анкету — тим менша конкуренція.

Детальніше про Програму Лідерства: https://studfreedom.org/programa-liderstva/

Анкета: https://cutt.ly/IzM8Nbq

Час заповнення анкети: 30 хвилин.

Дедлайн: 15 травня (23:59)

Усі відібрані кандидати отримають щасливі листи до 25 травня.  Всі інші анкети автоматично будуть розглянуті під час відбору на 3 хвилю.

Ставай частиною «Українських Студентів за Свободу», разом ми здатні робити великі зміни!

Контакти

  • https://www.instagram.com/studfreedom/?hl=ru
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.