bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як вберегти дитину від сексуального насильства, небезпечних знайомств в Інтернеті та інших загроз

Безпечна поведінка дітей

Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з програмою Лабораторія Pro Bono Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя запрошують в четвер на вебінар «Безпечна поведінка дітей».

За статистикою у 80 відсотках випадків сексуальне насильство над дітьми чинять люди з їхнього близького оточення. До 70 відсотків школярів зазнали самі чи стикалися з булінгом або кібербулінгом. А більше 50 відсотків підлітків напивалися. Як убезпечити дітей і підлітків від насильства, сумнівних компаній, небезпечних знайомств в Інтернеті та інших загроз, і при цьому не замучити їх контролем? Про це розкажуть у четвер виконавча директорка Українського фонду «Благополуччя дітей» Тетяна Басюк та практичний психолог, експертка і майстер-тренер фонду Наталя Москвіна.

Безкоштовний вебінар проходитеме 8 квітня з 16.00 до 17.30 через Zoom. Посилання для участі буде надіслане напередодні заходу на адресу електронної пошти, яку ви вкажете тут при реєстрації.

Онлайн-захід буде корисним не тільки батькам, а й дитячим правозахисникам, педагогам, психологам, спеціалістам соціальної сфери.

Довідково:

Команда Українського фонду «Благополуччя дітей» з 1997 року розробляє методичні та інформаційні матеріали, готує тренерів та фахівців-освітян, навчає батьків – усе заради того, щоб діти росли щасливими і в безпеці.

Контакти

  • info@pro-bono.in.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.