bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар для журналістів

Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Міністерство енергетики України та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) запрошують журналістів взяти участь у вебінарі «Модернізація житлово-комунального сектора як частина європейського курсу України».  

Вебінар відбудеться 19 листопада 2020 р. на платформі Zoom.

Під час вебінару ви зможете дізнатися:

  • коли українці зможуть відчути позитивні наслідки реформування житлово-комунального сектора;
  • як пов’язані житлово-комунальний сектор та Європейська зелена угода;
  • чи можуть комунальні підприємства розраховувати на іноземні інвестиції чи залучати приватний капітал

Відповіді на ці та інші питання журналісти зможуть отримати від запрошених спікерів – представників Міністерства розвитку громад та територій України, експертів USAID Проєкту енергетичної безпеки та інших експертів енергетичного ринку.

До участі запрошуємо журналістів загальноукраїнських та місцевих газет, онлайн-видань, телерадіокоманій, фрілансерів, блогерів, студентів журналістського та економічного профілю. Отримані знання та навички учасники вебінару зможуть використовувати в повсякденній редакційній практиці.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Для реєстрації на вебінар заповніть, будь ласка, анкету за посиланням: https://forms.gle/sQL5uSzcodRaxHkb7

Детальна інформація з лінком і часом проведення вебінару буде відправлена зареєстрованим учасникам.

 

Вебінар проводиться в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці», яку Національна спілка журналістів України виконує в рамках грантової діяльності USAID Проєкту енергетичної безпеки. Метою ініціативи є забезпечення прозорості та технічної грамотності у висвітленні в медіа тем, пов’язаних з енергетичними реформами, та сприяння посиленню енергетичної безпеки України шляхом ефективної комунікації.

 

Контакти

  • (044) 234-52-09 (телефон)
  • spilka@nsju.org (е-mail)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.