bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Клуб Активної Громади: Життя після виборів: взаємодія влади та громади

Ось вже більше тижня, як завершились вибори, але ми задаємось питаннями: «Чи є життя після виборів?», «Що робити далі?», «Куди спрямувати нашу активність?».

Вже зовсім скоро побачимо у своїй роботі нову місцеву владу та їхню роботу на благо громад. Тож, запрошуємо вас долучитись до вебінару: «Життя після виборів: взаємодія влади та громади», де ми поспілкуємось про те, як здійснювати контроль за новообраною владою, як спрямувати її на роботу на благо громади і як нам самим брати участь у прийнятті рішень для вирішення місцевих проблем.

ДАТА: 10 листопада

ЧАС: 16:00 - 17:00

Реєстрація за посиланням: https://go.mywebinar.com/vpws-vtpf-kslg-kzpm

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до онлайн «Клубу Активної Громади» представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої міста. Також окремо запрошуємо й будемо раді бачити депутатів місцевих та обласних рад й помічників депутатів.

Під час заходу учасники та учасниці дізнаються:

  • Що таке громадський контроль? Як громадяни можуть контролювали владу? Які для цього існують інструменти?
  • Проблеми й перешкоди громадського контролю.
  • Карта розвитку громади: що це і як з цим працювати ?
  • Як вирішувати проблеми в громаді?

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

За детальною інформацією звертайтеся:

Наталія Головач, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Рівне.

Тел. +380 97 68 08 014

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

Довідка. Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.