bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація онлайн-курсу для молодіжних рад локального рівня!Чудові новини для молодіжних рад малих міст та сіл України. 05 листопада 2020 року відбудеться презентація першого онлайн-курсу щодо менеджменту молодіжного, консультативно-дорадчого органу місцевого рівня. Для вас: 11 освітніх відео, 4 бонусних відео, які розвивають м’які навички члена молодіжної ради, 2 панельні дискусії щодо порад від діючих молодіжних рад, методичні матеріали та зразки основних документів і навіть можливість отримати сертифікат після проходження курсу.
 

Цей унікальний продукт підготували практики молодіжної роботи, молодіжні працівники та діючи голови молодіжних рад. Курс створено людьми, які відчувають “дух” молоді і хочуть допомогти вам запровадити зміни у ваших громадах. 

У програмі презентації:

-       Зустріч із розробниками та експертами курсу, розмова про наповнення курсу та основні теми;

-       Презентації можливостей сайту, системи проходження курсу для молодіжної ради в цілому і для кожного її члена окремо;

-       Презентація відео-скетчів із життя молодіжної ради малої громади та зустріч із молодими акторами;

-       Демонстрація тестів та зрізу знань для кожного блоку навчання.

-       Розмова про систему менторства для молодіжних рад, які пройшли навчання на онлайн-платформі.

 

Коли: 05 листопада 2020 року.

Час: 15:00 – 16:00

Як потрапити: реєстрація триває до  04 листопада 2020 за посиланням  -https://forms.gle/LaTdaXDPVPBjKrCbA


––-

На Вашу електронну пошту прийде повідомлення щодо результатів відбору. У разі запитань звертайтеся за електронною адресою inbox@youthplatform.com.ua 

Проект здійснюється за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні” та Міністерства молоді та спорту України.

Контакти

  • https://forms.gle/LaTdaXDPVPBjKrCbA
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.