bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа менторів онлайн

Школа менторів переходить в онлайн!

Зваживши всі обставини, ми прийняли рішення провести триденний онлайн інтенсив замість осінньої школи менторів. COVID-19 вніс свої корективи у наші плани, але ми обіграли їх на користь “просвітянок” й нашого ком’юніті. Провівши десяток тренінгів у онлайн-режимі ми повністю готові поринути у триденну взаємодію, щоб допомогти вам розібратись з поняттям менторства та його перевагами.

Що ви отримаєте? 

> Дізнаєтесь хто такий ментор, коуч, фасилітатор і яка між ними різниця. Навчитесь, як за допомогою правильних запитань допомогти колезі/підлеглому/учневі дійти до бажаної мети. Тобто, базовим елементам коучингу та методикам особистої діагностики.
> Ознайомитесь з різними підходами групової та індивідуальної взаємодії через правильну постановку запитань. Зрозумієте, як ментору чи менті формулювати ефективні питання під час комунікації.
> Розберетесь в основах фасилітації, що допоможе перетворити прийняття групових рішень на демократичний та ефективний процес. Теорію закріпимо ґрунтовним блоком практичних завдань.
> Навчитесь екологічно надавати зворотний зв’язок в особистісному та професійному спілкуванні. І, звісно, правильно реагувати на зворотній зв’язок від ваших колег та близьких.

У чому перевага онлайн-формату?
> Три дні інтенсивного навчання замість п’яти. Більше про навички та теми тут.
> Можливість проходити навчання вдома під теплою ковдрою та з чашечкою улюбленого напою. Хіба не осіння ідилія?
> Економія коштів. Адже вартість онлайн навчання складає 2000 гривень.
> Спілкування з цікавими людьми без жодних ризиків для вашого здоров’я.

> Теоретичні й практичні знання, котрі точно знадобляться вам для роботи чи особистісного зростання.
 

Про тренерів:

Анка Уварова – керівниця Центру інноваційної освіти “Про.Світ”, соціальна підприємиця. Випускниця програми “Лідери Нової Української школи», а також отримала диплом з фасилітації та коучингу в Deep Democracy Institute.

Олександра Пєтушкова – керівниця краудфандингової платформи GoF, експертка з проєктного менеджменту та краудфандингу, сертифікована молодіжна та освітня тренерка, магістриня Інституту Лідерства та управління неприбутковими організаціями (УКУ).


Дата проведення: 
23-25 жовтня 2020 року (з 11:00 по 17:00 кожного дня + перерви на каву).

Тривалість онлайн-школи:
три дні інтенсиву.

Платформа проведення: Zoom

Реєстрація за посиланням.

Контакти

  • prosvit.center@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.