bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальні візити для громадських активістів Донецької та Луганської областей

В рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки у громадах» передбачені навчальні візити. Цікавим компонентом проєкту буде проведення трьох навчальних поїздок для громадських активістів в м. Кременчук, Херсон та Львів. У Кременчузі учасники зможуть ознайомитись з діяльністю молодіжних ініціатив, у Херсоні є дуже хороший досвід впровадження в життя міста гендерної політики, у Львові є дуже цінний досвід ефективної взаємодії неурядових організацій та громадських ініціатив з місцевим самоврядуванням. 

Терміни та місця проведення навчальних візитів:

  • 12-15 жовтня – Херсон

  • 13-16 жовтня –  Кременчук

  • 20-23 жовтня –  Львів

У відборі учасників будемо брати до уваги:

  • Наскільки активно кандидати долучилися до участі у попередніх заходах проєкту;

  • Які мотивація та очікування кандидатів щодо участі в навчальних заходах;

  • Попередній досвід участі у подібних заходах (перевага надаватиметься кандидатам, які раніше не брали участі в навчальних візитах).

При формуванні групи буде враховано гендерний баланс та географічну

представленість.

Для участі у конкурсі з відбору учасників та учасниць навчального візиту необхідно до 28 вересня 2020 року заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/YWuYcu7Nc58arS6k7 

Участь у візиті (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 2-го жовтня 2020 року.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.