bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар: Управління в громаді

Вас цікавить, чим відрізняються державні служби від органів місцевого самоврядування? В чому різниця між громадськими активістами та місцевими депутатами? Хто має більше повноважень: місцева рада, голова чи виконком? Якщо ви хочете отримати відповіді на ці та інші питання, які пов’язані з управлінням в громаді, цей онлайн захід саме для вас.

ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка» запрошує взяти участь у вебінарі «Управління в громаді»!

 Коли: 18 вересня о 14:00.

Тривалість заходу: 1 година.

РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням: https://go.mywebinar.com/fznq-gxpz-qrbg-pzqf

 Вебінар “Управління в громаді” – це навчання, де всім охочим допоможуть розібратися у питаннях повноважень та обов’язків органів місцевого самоврядування: як саме громадяни можуть не лише обирати своїх представників у місцеву владу, а й  брати участь житті міста, села чи селища у міжвиборчий/виборчий період.

 Вебінар спрямований напідвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту (як відбувається управління в громадах). Важливо, щоб громадяни підвищували свої знання щодо сфер локальної політики, функцій та сфер відповідальності виборних осіб. А також, щоб вміли впливати на прийняття рішень місцевого значення.

 Запрошуємо долучитися до вебінару активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх громадян, які зацікавлені у отриманні знань про управління громади.

 

Контактна особа:

Наталія Головач, координаторка ВІ “Активна Громада» міста Рівне.

Тел. +380 97 68 08 014

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

 Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.