bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Бюджетування в умовах постійних змін»

Вебінар проводиться в рамках марафону pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств.

Успіх вашого проекту значною мірою залежить від якості формування бюджету. Крім того бюджет є не лише вимогою донорів та грантодавців, а й дієвим інструментом управління діяльністю. Грамотне бюджетування створює низку переваг для організації.

Про процес формування бюджету, види, інструменти, а також бюджетування в умовах постійних змін, поговоримо на онлайн-зустрічі з Тетяною Грязновою, директоркою з економіки та фінансів YASNO. Запрошуємо до участі представників громадських організацій та соціальних підприємств.

На вебінарі розберемо: 

  • Як зрозуміти – чи потрібен вам бюджет, щоб управляти діяльністю?

  • Яким він може бути (види бюджетів та причини їх трансформації)?

  • Які проблеми можна вирішувати завдяки бюджетуванню?

  • Чи можна бюджетувати креатив та досягнення соціальної мети?

  • Який з видів бюджетів найбільш підійде вашій організації в умовах постійних змін?

Також ви зможете задати свої питання по темі бюджетування на Q&A сесії.  

Про спікерку:

Тетяна Грязнова – директорка з економіки та фінансів  постачальника електричної енергії  та енергоефективних рішень YASNO. Кар’єрний шлях Тетяни розпочався у міжнародній консалтинговій компанії KPMG. Після чого, вона очолювала фінансові підрозділи у компаніях «РАЙЗ», «КДД ГРУПП», «Слобожанська будівельна кераміка», «Київенерго». Тетяна здобула вищу освіту в Київському національному економічному університеті («Економіка підприємств»). Отримала ступінь MBA в області енергетичного менеджменту у Віденському університеті, та диплом  ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Дата: 5-те серпня

Час: 15:00 - 16:00

Місце: ZOOM, підключення з відео вітається

Умови участі: безкоштовно для відібраних учасників

Реєструйтесь за посиланням: https://probono.org.ua/events/budget

Вебінар ми проводимо в рамках марафону pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств. Ви також можете зареєструватися на вебінар по краудфандингу та подати заявку на індивідуальну консультацію з фінансів за посиланням: https://probono.org.ua/finance 

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) - це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.