bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тиждень громадянської освіти EENCE «Мистецтво жити разом»

EENCE (Eastern European Network for Citizenship Education) – мережа організацій, які займаються громадянською освітою в країнах Східного партнерства Європейського Союзу (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна).

КОЛИ: 5-11 жовтня 2020.                             ЯК: онлайн і / або оффлайн.

ДЕ: 6 країн Східного партнерства Європейського Союзу (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна).

ЧОМУ: формувати шанобливе ставлення до провайдерів громадянської освіти шляхом популяризації кращих практик і засобів громадянської освіти, а також актуалізації тем громадянської освіти в публічному дискурсі країн Східної Європи та Росії. Через заходи цього тижня ми хочемо акцентувати увагу на таку місію громадянської освіти як навчання людей успішно вчитися, творити та жити разом у суспільстві, країні, регіоні та в усьому світі.

 ЦІЛІ:

⮚ підвищення важливості громадянської освіти в регіоні та пошук можливих шляхів розвитку;

⮚ демонстрація потенціалу та кращих практик Східної Європи в сфері громадянської освіти;

⮚ зміцнення співпраці між членами EENCE і зміцнення співпраці EENCE з зовнішніми зацікавленими провайдерами громадянської освіти;

⮚ пошук нового змісту і нових форм громадянської освіти в умовах COVID-19.

 МИ ЧЕКАЄМО ЗАЯВКИ ВІД ОРГАНІЗАЦІЙ, ЕКСПЕРТІВ І ГРУП ЕКСПЕРТІВ, АКТИВІСТІВ І БУДЬ-КОГО ЗАЦІКАВЛЕНОГО, які працюють в областях громадянської освіти, освіти в області демократичного громадянства, освіти в галузі прав людини або в суміжних областях (освіта в області ЦСР, гендерної рівності, міжкультурного діалогу і т. д.).

 

ПРОГРАМА Тижня громадянської освіти буде складатися з національних і міжнародних заходів в галузі громадянської освіти, запропонованих EENCE й іншими провайдерами громадянської освіти, які будуть проводитися одночасно з 5 до 11 жовтня 2020 року в 6 країнах Східної Європи.

ВИДИ ЗАХОДІВ: конференції, лекції, круглі столи, семінари, тренінги, презентації, виставки, конкурси і т. д. Події повинні показати, наскільки різноманітні теми, цільові групи та формати громадянської освіти, і повинні бути спрямовані на популяризацію впливу та кращих практик громадянської освіти, які допоможуть розвивати повагу до провайдерів громадянської освіти в країнах Східної Європи та Росії.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ: учасники Тижня отримають можливість за бажанням приєднатися до Мережі EENCE (стати членами її тематичних робочих груп, можливість брати участь в інших заходах Мережі). Представники кращих заходів будуть запрошені на Європейську NECE конференцію в Берліні (листопад 2020). Учасники тижня отримають доступ до результатів Тижня (матеріали конкурсів, набори плакатів і відеороликів, кращі онлайн кейси громадянської освіти) і можливість налагодити взаємини з партнерами (буде відкритий доступ до єдиної бази даних партнерів).

Крім того, організаціям при проведенні заходів буде надана інформаційна та PR-підтримка, а також, в деяких випадках, і фінансова підтримка.

ПРОПОНУЙТЕ ПОДІЇ: заповнившиформу заявки

до 15 вересня 2020 року

Після заповнення заявки з вами зв’яжеться національний координатор для узгодження проведення заходу та надання допомоги в його реалізації.

 

Заходи будуть включені в програму Тижня громадянської освіти й отримають PR-підтримку від EENCE.

Організацію та проведення Конкурсу забезпечує організаційний комітет Тижня громадянської освіти Мережі громадянської освіти країн східно-європейського партнерства (EENCE) за підтримки Федерального агентства громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) і Міністерства закордонних справ Німеччини.

 ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Тижню громадянської освіти буде передувати три конкурси громадянської освіти «Мистецтво жити разом»:

⮚ Конкурс рекламних відеороликів з громадянської освіти, що відображають проблеми громадянської освіти з точки зору як його провайдерів, так і людей, на яких воно справило значний вплив.

⮚ Конкурс плакатів з громадянської освіти, призначений для залучення груп, які раніше були поза системою громадянської освіти (наприклад, художники, дизайнери), щоб вони могли стати частиною процесу громадянської освіти та сприяти формуванню громадянської ідентичності через образотворче мистецтво.

⮚ Конкурс кращих онлайн-практик громадянської освіти, що відображає сучасну ситуацію з наданням права на освіту в умовах поширення COVID-19.

Переможці конкурсів будуть нагороджені під час Тижня громадянської освіти.

Інформація про конкурси на сайті EENCE: http://eence.eu/

 

КОНТАКТИ:

Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин EENCE і дізнатися більше про заходи EENCE, приєднуйтесь до нас у Facebook і відвідайте сайт EENCE.

Залишилися питання?

Пишіть: eence.cew@gmail.com (Ольга Мельник – Менеджер з комунікацій)

або національним координаторам в кожній країні:

⮚     Азербайджан – Освітній HUB

(контакт –  Гульнара Ісмаїлова): gismailova2015@gmail.com, eduhub.az@gmail.com

⮚     Білорусь – консорціум членів EENCE в Білорусі

(контакт – Андрій Левко) : CEweekBelarus@gmail.com

⮚   Вірменія –  НГО «Молодь – сила»

(контакт –  Наріне Текнеджян): Teknejyan.narine@gmail.com, Youthispowerngo@gmail.com

⮚     Грузія –  Центр стратегічних досліджень та розвитку Грузії  (CSRDG)

(контакт – Крістіна Канделакі):kkandelaki@csrdg.ge; kristinekandelaki@gmail.com

⮚   Молдова –  Асоціація «Мостеніторії»,

(контакт –  Вероніка Гарбуз): eence.moldova@gmail.com

⮚     Україна –  громадська організація “Центр освіти впродовж життя”

(контакт –  Юрій Петрушенко): yuriy.petrushenko@gmail.com

 

Контакти

  • Громадська організація “Центр освіти впродовж життя”
  • Юрій Петрушенко: yuriy.petrushenko@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.