bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Чернівцях навчатимуть аналізувати діяльність політичних партій

Інститут «Республіка» запрошує всіх охочих взяти участь у тренінгу «Партії: що про них варто знати?», який пройде у Чернівцях 25 листопада (понеділок).

Час: 16:00.

Місце: вул. Коцюбинського, 2, ІV корпус ЧНУ, 17 аудиторія.

Тренерки та координаторки ВІ «Активна Громада» у столиці Буковини поділяться своїм досвідом, а також попрацюють з учасниками над практичними завданнями. Під час заходу присутні:

- познайомляться з історією виникнення та становлення політичних партій;

- обговорять різні види виборчих систем;

- дізнаються про джерела наповнення бюджетів політичних партій та про державне фінансування;

- спробують створити власну ідеальну виборчу програму.

Пам’ятаєте слова славетного Перикла: «Якщо ти не цікавишся політикою, це не означає, що політика не цікавиться тобою»? А ми можемо лише додати, що чим більше Ви знаєте, тим складніше Вами маніпулювати!

Приходьте та прокачайте свої знання про діяльність політичних партій!

«Клуби Активної Громади» – це комунікаційний майданчик для обговорення ідей стосовно розвитку міст та їх впровадження. Тут можна отримати інформацію про реформи та залучити громадян до політичних рішень на місцях.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» має на меті активізувати та залучати громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та національному рівні задля розвитку добробуту громад. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Примітка. Проект «Якісна інформація – якісний вибір» виконується Інститутом «Республіка» в партнерстві з Громадським Радіо за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Контакти

  • Інна Пашанюк - регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Чернівцях
  • конт. тел.: +38(066)9053598
  •  +38(097)9914902
  • e-mail: inna.pashaniuk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.