bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Основи моніторингу та контролю використання комунальної власності та публічних фінансів»

Захід організовує ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

Цей тренінг для тих, хто хоче контролювати використання комунальної власності та публічних фінансів, але не знає як це правильно робити.

До участі запрошуються представники місцевих громадських організацій та громадські активісти, які проживають, або працюють у місті Кремінна Луганської області.


Тренінг відбудеться у місті Кремінна 17 жовтня 2019 року.

Дедлайн прийому заявок – 12 жовтня 2019 року.

Місце проведення тренінгу буде повідомлено напередодні.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням

https://forms.gle/nDRSdKg4k86ba4sS7

Поспішайте, кількість місць обмежена! Відбір учасників проходить на конкурсній основі – за змістом надісланих заявок. Учасники, які успішно пройдуть відбір, отримають підтвердження на електронну скриньку. Реєстрація вважається завершеною після отримання листа-підтвердження від організаторів напередодні заходу.


Контактні особи:

Ольга Агафонова, проєктний менеджер, +380 99 034 2022, olga.ag1211@gmail.com

Євген Ільченко, керівник організації, +380 63 742 5850, gosolydarnist@gmail.com


Довідково: Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Контакти

  • Ольга Агафонова
  • проєктний менеджер
  • +380 99 034 2022
  •  olga.ag1211@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.