bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Мистецтво жити на всі 100%» (Суми)

Тренінг проводиться в рамках проекту «Підтримка освітніх послуг Центру освіти дорослих та популяризація освіти впродовж життя в м. Суми».

11 вересня 2019 у Конгрес-центрі СумДУ о 18:30

Просто пощастило”, - так часто кажуть про людей, у яких здійснилась мрія. Але ми ж знаємо, яких важких зусиль коштує прогрес та власний розвиток. Чи можна швидко досягти мети? В якому напрямку рухатися? Чи можна перебороти лінощі? Як справлятися зі стресом?

Ці та інші питання ви зможете задати в ході тренінгу психологу-практику, лікарю-інтерну зі спеціальності “Психіатрія” - Вікторії Сухарєвій.
https://www.facebook.com/vitasukhareva

У ході тренінгу ми навчимося правильно розподіляти зусилля за сферами діяльності, збалансуємо наші дії із здійснення мрій, навчимося по-іншому ставится до складних життєвих ситуацій.

Участь в тренінгу БЕЗКОШТОВНА!!!

Вхід лише за попередньою реєстрацією (реєстрація до 10 вересня включно): https://forms.gle/URYVQM1AiSY1Tkuk7


Місце проведення зустрічі: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (Конгрес-центр СумДУ), к. 213.

Тренінг проводиться в рамках проекту “Підтримка освітніх послуг Центру освіти дорослих та популяризація освіти впродовж життя в м. Суми” громадської організації Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Фейсбук-івент заходу:

https://www.facebook.com/events/1220957011427954/

Контакти

  • Сергей Хвостов
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.