bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Мистецька резиденція «Residents of Universe»

ЦСМ ЄрміловЦентр розпочинає open-call міжнародної мистецької резиденцій «Residents of Universe». Мета резиденції — спробувати переосмислити університетську спадщину з мистецької точки зору, а також створити нові художні роботи.

Більше можливостей для отримання фінансування у розділі «Гранти»

 

ЄрміловЦентр разом з Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна радий анонсувати резидентську програму 2019.

Цього року місячна резиденція відбудеться на локаціях — музеях, колекціях та підрозділах — Університету ім. В.Н.Каразіна. Музей природи, Музей археології, Центральна наукова бібліотека, Ботанічний сад, Музей історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Астрономічна обсерваторія, головний хол та подвір’я Університету. Ми запрошуємо художників дослідити колекції, архіви та простір Університету та запропонувати їхнє мистецьке бачення історичних фондів. Мета резиденції — спробувати переосмислити університетську спадщину з мистецької точки зору, а також створити нові художні роботи, які будуть презентовані у цих просторах.

Ми очікуємо на заявки митців з Німеччини, Литви, Польщі (Познань), Іспанії, України та Великобританії.

Для участі в резиденції, будь ласка, надішліть свої CV, портфоліо та мотиваційний лист, в якому розкрито ваш інтерес до участі, та надайте пріоритетний список з трьох локацій, в яких ви маєте бажання працювати: зробити дослідження та створити роботу.  

Кожен художник матиме доступ до обраної локації, її фондів та отримає асистентську допомогу у дослідженні та продакшені. 

Будь ласка, ознайомтеся з умовами участі і контактними даними для своєї країни за посиланнями:

Німеччина        Литва        Польща        Іспанія        Україна        Великобританія 

Цей проект було втілено завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Партнери проекту: Schafhof Європейський арт центр у Верхній Баварії, Асоціація “Польща-Україна”, Культурний центр Zamek, Литовська Асоціація Фотографів в Клайпеді, Британська Рада в Україні.

Надаємо посилання на більш детальну інформацію про опен-кол на нашому сайті та на подію у Facebook:

Відео-анонс https://www.youtube.com/watch?v=lSEy4VAyEos

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, пишіть нам на [email protected].

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.