bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстер-клас «Мистецтво Говорити або Все про публічний виступ»

Центр громадянських ініціатив за підтримки представництва «Фонду Фрідріха Науманна за свободу» в Україні розпочинають реєстрацію на дводенний майстер-клас.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Центр громадянських ініціатив за підтримки представництва “Фонду Фрідріха Науманна за свободу” в Україні розпочинають реєстрацію на дводенний МАЙСТЕР-КЛАС (практичний тренінг) на тему: “Мистецтво Говорити або Все про публічний виступ”. Подія відбудеться 22-23 червня 2019 року в місті Львові. До участі запрошуємо голів громад та старост, депутатів та службовців місцевих рад і адміністрацій, представників громадських організацій та громадянських ініціатив. Тренінг розрахований для учасників, які хочуть покращити навички публічного виступу. В результаті події Ви навчитеся: 
• відчувати себе впевнено під час виступу та виступати із задоволенням
• діагностувати стан і потреби слухачів
• позитивно ставитися до виступу
• володіти голосом та були лідером під час спілкування.
Тренери: Богдан Желобчук https://spe.org.ua/study/oa/ 
Роман Кушнір, Львів, http://spe.org.ua/trainers/
Для учасників тренінгу передбачено збірник матеріалів з вправами для занять, книга за матеріалами урсу та доступ до тематичних відео.
УВАГА! Організатори забезпечують проживання, харчування та залучення фахівців. Витрати на проїзд до міста проведення події НЕ КОМПЕНСОВУЮТЬСЯ.
Реєстрація можлива до 14:00 години 14 червня 2019 року за посиланням https://cutt.ly/milUFh
Учасники майстер-класу відбираються на конкурсній основі. Про результати реєстрації буде повідомлено до 15 червня 2019 року через ФБ-сторінці Центру громадянських ініціатив https://www.facebook.com/cehrin/
та на сайті організації https://cehrin.org.ua/uk

Контакти

  • 0962035561 Ірина
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.