bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тримай ритм для підприємництва в Україні й Польщі

Збирають групу молоді 16-19 років на польсько-український обмін "Тримай ритм" в м.Поронін. Будуть говорити про підприємництво. 

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Ти молодий і вже мрієш про власний бізнес? «Соціальне підприємництво» і «креативні індустрії» зрозумілі для тебе слова? А якщо незрозумілі, то дуже хочеться дізнатися що це і як це працює? Мариш про гори, подорожі та нові знайомства? Запрошуємо з нами на україно-польський молодіжний обмін «Тримай ритм» до селища Поронін, що в 7 км від відомого гірського курорту м.Закопане!

З 6го серпня по 14те червня в місті Поронін 36 молодих людей в віці від 16 до 19 років (по 16 учасників з України та Польщі відповідно та 2 груп-лідери з кожного боку) спробують вчитися підприємництву, розумінню принципів роботи підприємництва, досліджуватимуть соціальне підприємництво та креативні індустрії через активні методи неформальної освіти. Протягом тижня також будуть дебати, дискусії, зустрічі з місцевими підприємцями, час на розробку власних ініціатив, а також на похід в гори, басейн та активні спортивні ігри.

Вимоги до учасників:

  • 16-19 років;
  • Проживання в місті Кременчук або ж найближчих околицях (бажана, але зовсім не обов’язкова вимога);
  • Наявність біометричного закордонного паспорту;
  • Англійська мова на розмовному рівні (так, щоб можна було домовитися з колегами про підприємництво, власні ідеї чи хоча б пояснити свій настрій);
  • Бажання їхати й дізнаватися нове, приймати участь в підготовці;
  • Дозвіл від батьків.

Що забезпечує проект?

Проживання та харчування під час обміну, дорожні витрати по Польщі.

Що покривається учасниками?

Дорожні витрати по Україні, страхування, кишенькові витрати (сувеніри), сплата за участь: 50 євро.

Потенційних учасників просимо заповнити анкету англійською мовою до 23:59 24 травня 2019 рокуhttps://forms.gle/pX1iksabCbVy1b8T9

Контакти для довідок: euroclub.kremen@gmail.com, 0974821411 – Світлана, 0501449467 – Альона

***

Партнери проекту: з українського боку: Молодіжна організація «Християнська асоціація молодих людей м.Кременчука «Я Є » (вони ж YMCA Кременчук) та ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб», з польського боку – Stowarzyszenie Ryza (https://www.facebook.com/stowarzyszenie.ryza/).

Групу молоді будуть супроводжувати 2 дорослих з вище зазначених громадських організацій.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.