bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкриті екологічні дані: інструкція з використання

Двогодинний тренінг з використання відкритих даних у сфері екології.

Відкриті дані завдяки їхньому економічному значенню часто називають “нафтою 21 сторіччя”. Але, на відміну від нафти, відкриті дані дружні до навколишнього середовища та здатні вирішувати екологічні проблеми.

Уряд України відкрив десятки реєстрів, які дозволяють громадськості контролювати діяльність органів влади, підприємств, отримувати інформацію про становище довкілля. Пропонуємо зустрітись на двогодинному тренінгу з використання відкритих даних. До участі запрошуються екоактивісти, екологи, журналісти.

Поговоримо про таке:

Де шукати відкриті дані про становище довкілля, діяльність підприємств, реалізацію екологічних заходів органами державної влади та місцевого самоврядування?

Як працювати з відкритими публічними реєстрами та сервісами на їхній основі?

Як аналізувати великі масиви даних та отримувати корисні висновки?

Дата та час: 28 березня, початок о 18:30 год (реєстрація з 18:00 год)
Місце: Київ, tbc (точна адреса буде повідомлена у листі-підтвердження про реєстрацію)

Участь можлива за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/pFyUXKVffhu7hlu13

Прохання зареєструватися до 15.00 год 26 березня. Підтвердження реєстрації на подію будуть надіслані 27 березня. Кількість місць для учасників обмежена.

Організатори заходу: Проект “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, ГО “Агенція журналістики даних”, ГО “Зелена Генерація”, МБО “Екологія-Право-Людина”. Захід відбувається за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України та фінансової підтримки USAID/UK aid.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.