Міжнародний тренінг з Підприємництва для Молодих Батьків в різнобарвній Полтаві

Ліга Толерантності відкриває можливість участі для 7-ми представниць(-ків) з України в другому міжнародному тренінгу в рамках Кампанії розвитку підприємництва «Молоді Батьки - Молодіжне Уповноваження!», який відбудеться в місті Полтава, Україна, з 13-го по 20-те липня 2019 р., та збере разом азербайджанських, італійських та українських молодих батьків.

Кампанія присвячена розширенню повноважень молодих батьків через набуття підприємницькіх компетенцій та зміцненню потенціалу діючих або потенційних молодіжних працівниць(-ків), тренерок(-ів), вчительок(-ів) та наставниць(-ків) у молодіжній сфері.
Будуть відібрані молоді батьки (включно з тими, хто очікує народження дитини), котрі є молодіжними/соціальними працівницями(-ками), тренерками/наставницями/спеціалістками, освітянками або молодіжними лідерками(-рами) в своїх організаціях, спільнотах або громадах, які використовують або прагнуть використовувати підприємницькі компетенції та/або освіту з підприємництва в своїй професійній або волонтерській діяльності для досягнення позитивних суспільних змін. Перевага під час відбору буде надаватись людям, які вже розпочали власну справу та реалізовують свої товари або послуги.

Благодійний внесок за участь у тренінгу становить 20 євро в гривневому еквіваленті (після того, як Вас затвердили організатор(к)и). Транспортні витрати (у рамках ліміту в 20 євро для українських учасників), проживання, харчування та навчальні матеріали покриваються за підтримки програми Еразмус+ від Європейського Союзу.

Будь ласка, знайдіть більше інформації та заповнюйте форму англійською мовою для конкурсного відбору за посиланням: goo.gl/RXyKLq

Речинець (дедлайн) заповнення анкетної форми - 24 березня 2019 р. включно. Відібрані аплікант(к)и отримають запрошення до 31 березня включно.
Більше про поточну діяльність Ліги Толерантності можна дізнатись у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/loft.cfco/. Запрошуємо вподобати сторінку та слідкувати за новинами, оскільки в рамках проекту передбачено ще 7 освітніх можливостей (4 тренінги та 3 конференції) впродовж 2-х років. Учасники, які пройдуть тренінг в Україні та продемонструють зростання відповідних компетенцій на практиці, отримають запрошення на участь в конференції в іншій проектній країні - Азербайджані або Італії!

Кампанію “Молоді Батьки - Молодіжне Уповноваження!” було розроблено спільно з БО “Взаємопоміч” в якості актуального продовження проекту сталої підтримки молодих батьків «Щастя власними руками», котрий увійшов до збірки Програми Розвитку ООН від 27 жовтня 2016 р., складеної з 27‐ми показових практик, пов’язаних із внутрішнім переміщенням в Україні.

Детальніша інформація, у тому числі щодо можливості взяти з собою дитину, наявна англійською мовою в анкеті на участь.

Контакти

  • loft.ngo@gmail.com Олександр
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.