Одеський КВУ проведе третій тренінг щодо інструментів е-демократії

22 лютого 2019 року експерти Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» проведуть тренінг для представників Шабівської ОТГ щодо інструментів електронної демократії.

Також до участі у тренінгу запрошуються представники інших ОТГ Одеської області та органів місцевого самоврядування. Для участі у тренінгу необхідно заповнити форму за посиланням http://bit.ly/2RHOmZw

Тренінг спрямований на надання базових знань щодо набираючих наразі популярність в Україні інструментів електронної демократії, а також надання практичних навичок щодо виконання основних вимог до їх застосування для взаємодії з громадянами. Зокрема, на тренінгу учасники ознайомляться з такими інструментами електронної демократії як електронні звернення, електронні петиції, електронні публічні консультації та онлайн платформи для реалізації бюджету участі.

Окрім цього, учасників тренінгу ознайомлять із існуючими доступними варіантами впровадження інструментів електронної демократії.

Перший тренінг відбувся з представниками Красносільської ОТГ Одеської області 2 лютого 2019 року, а другий – 8 лютого в Біляївській.

Останній тренінг найближчим часом відбудеться ще в одній ОТГ Одеської області. Дата та час цього тренінгу будуть повідомлені пізніше. До участі у тренінгах запрошуються також представники всіх зацікавлених органів місцевого самоврядування ОТГ Одеської області.

Тренінг проводиться Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» .

Контакти

  • odesakvu@gmail.com (048) 716-40-18 (048) 716-46-83 cvu.od.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.