bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа візуального сторітелінгу для підлітків та молоді у Луцьку

Школа стане у нагоді тим, хто цікавиться фотографією, медіа та візуальними мистецтвами, хоче поглибити свої знання, знайти однодумців, навчитись реалізовувати та публікувати власні проекти, отримати відгуки наставників.

Запрошуємо підлітків та молодь Волині на перший набір школи візуального сторітелінгу від ГО “Центр Візуальної Освіти”.

ГО “Центр ВІзуальної Освіти” - єдина організація на західній Україні, яка проводить освітні заходи у сферах візуальних мистецтв у співпраці з міжнароднами культурними та освітніми проектами.

За нашими плечима:
- Міжнародна осіння школа візуального сторітелінгу спільно з німецькою організацією FROH!, NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа”, Северодонецкая молодежная рада
https://www.facebook.com/events/283080512447925/

- Створення міжнародного двомовного журналу ZARAZ
- Навчальна поїздка на World Press Photo 2018.

Школа стане у нагоді тим, хто цікавиться фотографією, медіа та візуальними мистецтвами, хоче поглибити свої знання, знайти однодумців, навчитись реалізовувати та публікувати власні проекти, отримати відгуки наставників.

Наставники:
Ірина Єрошко: засновник та керівник ГО “Цент Візуальної Освіти”. Навчалась у Вищому графічному федеральному дослідницькому інституті у Відні на факультеті “Фотографія та Аудіовізальні Медіа”; степендіат програми International Class з фотожурналістики та документалістики Ганноверського університету прикладних наук і мистецтв у Німеччині.

Андрій Яручик: працював у сферах дизайну, маркетингу, фото та відео продакшину із такими компаніями як Anex Baby, Promin, Jasmine, Lamel professional, Modern-Expo.
Співзасновник, креативний директор mirrolab.com(2017-2018), арт-директор anexbaby.com(2018)

Початок: 09.03.2019
Реєстрація: - https://goo.gl/forms/1boDXKzs7yMd49Oq2

Коли: Щосуботи о 17:00

Благодійний внесок: 500 грн / місяць.

Місце проведення: Молодіжний Центр Волині (Градний узвіз 5, Луцьк).

Усі часники школи візуального сторітелінгу мають безкоштовний доступ до бібліотеки ГО “Центру Візуальної Освіти” а також на усі заходи у поточний місяць.

Контакти:
ГО “Центр Візуальної Освіти”
https://www.facebook.com/centervisualedu/ https://www.instagram.com/centervisualedu/ centervisualedu@gmail.com

Контакти

  • centervisualedu@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.